Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2020-01-06

Turniej Świąteczno - Norowoczny Tenisa Stołowego w kategoriach indywidualnych - wyniki

W Hali Sportowo - Widowiskowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim rozegrano X Świąteczno - Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosława Górczyńskiego w kategoriach Kobiet Open oraz Mężczyzn - Senior do 40 lat i Weteran powyżej 40 lat. Triumfatorami okazali się odpowiednio Katarzyna Rożek (Ujazd), Dawid Stąpór (Sandomierz) i Bogdan Religa (Lisów). Do rywalizacji przystąpiło 50 osób.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

 

Kobiety - open
Katarzyna Rożek
Wiktoria Serafin
Julia Serafin
Bożena Steczyńska
Wyniki:
Katarzyna Rożek - Bożena Steczyńska 2:0
Wiktoria Serafin - Julia Serafin 2:1
Bożena Steczyńska - Julia Serafin 0:2
Katarzyna Rożek - Wiktoria Serafin 2:1
Bożena Steczyńska - Wiktoria Serafin 0:2
Julia Serafin - Katarzyna Rożek 0:2
Kolejność:
1. Katarzyna Rożek (Ujazd) 6pkt
2. Wiktoria Serafin (Radom) 4pkt
3. Julia Serafin (Piaseczno) 2pkt
4. Bożena Steczyńska (Ostrowiec Św.) 0pkt

XI Turniej Tenisa Stolowego indywidualny kobiety

Mężczyźni - Senior do 40 lat

Grupa A
Paweł Rożek
Mateusz Kaptur
Tomasz Mrzygłód
Michał Boguta
Wyniki:
Paweł Rożek - Michał Boguta 0:2
Mateusz Kaptur - Tomasz Mrzygłód 2:0
Michał Boguta - Tomasz Mrzygłód 2:0
Paweł Rożek - Mateusz Kaptur 2:0
Michał Boguta - Mateusz Kaptur 2:0
Tomasz Mrzygłód - Paweł Rożek 0:2
Kolejność: 1. Michał Boguta 6pkt, 2. Paweł Rożek 4pkt, 3. Mateusz Kaptur 2pkt, 4. Tomasz Mrzygłód 0.

Grupa B
Dawid Stąpór
Wojciech Głodkowski
Robert Szczecina
Jan Kita
Wyniki:
Dawid Stąpór - Jan Kita 2:0
Wojciech Głodkowski - Robert Szczecina 2:0
Jan Kita - Robert Szczecina 2:0
Dawid Stąpór - Wojciech Głodkowski 2:0
Jan Kita - Wojciech Głodkowski 2:0
Robert Szczecina - Dawid Stąpór 0:2
Kolejność: 1. Dawid Stąpór 6pkt, 2. Jan Kita 4pkt, 3. Wojciech Głodkowski 2pkt, 4. Robert Szczecina 0.

Grupa C
Krzysztof Stala
Arkadiusz Stolarski
Roman Maciejski
Adam Liwiński
Wyniki:
Krzysztof Stala - Adam Liwiński 2:0
Arkadiusz Stolarski - Roman Maciejski 0:2
Adam Liwiński - Roman Maciejski 0:2
Krzysztof Stala - Arkadiusz Stolarski 2:0
Adam Liwiński - Arkadiusz Stolarski 0:2
Roman Maciejski - Krzysztof Stala 0:2
Kolejność: 1. Krzysztof Stala 6pkt, 2. Roman Maciejski 4pkt, Arkadiusz Stolarski 2pkt, 4. Adam Liwiński 0.

Grupa D
Dawid Kaleta
Gracjan Rokita
Dawid Wtorek
Michał Kraska
Wyniki:
Dawid Kaleta - Michał Kraska 2:0
Gracjan Rokita - Dawid Wtorek 2:0
Michał Kraska - Dawid Wtorek 2:0
Dawid Kaleta - Gracjan Rokita 2:0
Michał Kraska - Gracjan Rokita 2:1
Dawid Wtorek - Dawid Kaleta 0:2
Kolejność: 1. Dawid Kaleta 6pkt, 2. Michał Kraska 4pkt, 3. Gracjan Rokita 2pkt, Dawid Wtorek 0.

Półfinały:
Michał Boguta - Jan Kita 0:2
Paweł Rożek - Dawid Stąpór 0:2
Krzysztof Stala - Michał Kraska 0:2
Roman Maciejski - Dawid Kaleta 2:0

Finał:
Dawid Stąpór
Michał Kraska
Jan Kita
Roman Maciejski
Wyniki:
Dawid Stąpór - Roman Maciejski 3:1
Michał Kraska - Jan Kita 3:2
Roman Maciejski - Jan Kita 1:3
Dawid Stąpór - Michał Kraska 3:1
Roman Maciejski - Michał Kraska 0:3
Jan Kita - Dawid Stąpór 0:3
Kolejność:
1. Dawid Stąpór (Sandomierz) 6pkt
2. Michał Kraska (Jedlińsk) 4pkt
3. Jan Kita (Brody Iłżeckie) 2pkt
4. Roman Maciejski (Bieliny) 0pkt

XI Turniej Tenisa Stolowego indywidualny do40

Mężczyźni - Weteran 40+

Grupa A
Zbigniew Gaik
Bogusław Wyrzykowski
Cezary Leśkiewicz
Mieczysław Trela
Adam Białek
Wyniki:
Bogusław Wyrzykowski - Adam Białek 0:2
Cezary Leśkiewicz - Mieczysław Trela 1:2
Adam Białek - Cezary Leśkiewicz 2:0
Zbigniew Gaik - Bogusław Wyrzykowski 2:0
Cezary Leśkiewicz - Zbigniew Gaik 0:2
Mieczysław Trela - Adam Białek 0:2
Zbigniew Gaik - Mieczysław Trela 2:0
Bogusław Wyrzykowski - Cezary Leśkiewicz 2:0
Mieczysław Trela - Bogusław Wyrzykowski 0:2
Adam Białek - Zbigniew Gaik 1:2
Kolejność: 1. Zbigniew Gaik 8pkt, 2. Adam Białek 6pkt, 3. Bogusław Wyrzykowski 4pkt, 4. Mieczysław Trela 2pkt, 5. Cezary Leśkiewicz 0.

Grupa B
Sławomir Kasprowicz
Tomasz Witkowski
Roman Machula
Dariusz Machula
Sylwester Lefek
Wyniki:
Tomasz Witkowski - Sylwester Lefek 2:0
Roman Machula - Dariusz Machula 2:0
Sylwester Lefek - Roman Machula 2:1
Sławomir Kasprowicz - Tomasz Witkowski 2:1
Roman Machula - Sławomir Kasprowicz 0:2
Dariusz Machula - Sylwester Lefek 0:2
Sławomir Kasprowicz - Dariusz Machula 2:0
Tomasz Witkowski - Roman Machula 2:1
Dariusz Machula - Tomasz Witkowski 0:2
Sylwester Lefek - Sławomir Kasprowicz 0:2
Kolejność: 1. Sławomir Kasprowicz 8pkt, 2. Tomasz Witkowski 6pkt, 3. Sylwester Lefek 4pkt, 4. Roman Machula 2pkt, 5. Dariusz Machula 0.

Grupa C
Marek Wiewiór
Tadeusz Szewczyk
Andrzej Podsiadło
Artur Stąpór
Tomasz Tetla
Wyniki:
Tadeusz Szewczyk - Tomasz Tetla 0:2
Andrzej Podsiadło - Artur Stąpór 0:2
Tomasz Tetla - Andrzej Podsiadło 2:0
Marek Wiewiór - Tadeusz Szewczyk 1:2
Andrzej Podsiadło - Marek Wiewiór 2:1
Artur Stąpór - Tomasz Tetla 0:2
Marek Wiewiór - Artur Stąpór 0:2
Tadeusz Szewczyk - Andrzej Podsiadło 0:2
Artur Stąpór - Tadeusz Szewczyk 2:0
Tomasz Tetla - Marek Wiewiór 2:0
Kolejność: 1. Tomasz Tetla 8pkt, 2. Artur Stąpór 6pkt, 3. Andrzej Podsiadło 4pkt, 4. Tadeusz Szewczyk 2pkt, 5. Marek Wiewiór 0.

Grupa D
Bogdan Grzybek
Jacek Szafrański
Zbigniew Pacek
Waldemar Przygoda
Dariusz Żołądek
Wyniki:
Jacek Szafrański - Dariusz Żołądek 1:2
Zbigniew Pacek - Waldemar Przygoda 1:2
Dariusz Żołądek - Zbigniew Pacek 2:0
Bogdan Grzybek - Jacek Szafrański 2:0
Zbigniew Pacek - Bogdan Grzybek 0:2
Waldemar Przygoda - Dariusz Żołądek 0:2
Bogdan Grzybek - Waldemar Przygoda 2:0
Jacek Szafrański - Zbigniew Pacek 2:0
Waldemar Przygoda - Jacek Szafrański 1:2
Dariusz Żołądek - Bogdan Grzybek 0:2
Kolejność: 1. Bogdan Grzybek 8pkt, 2. Dariusz Żołądek 6pkt, 3. Jacek Szafrański 4pkt, 4. Waldemar Przygoda 2pkt, 5. Zbigniew Pacek 0.

Grupa E
Krzysztof Karpiński
Zygmunt Szatko
Mirosław Słapek
Bogdan Religa
Jacek Komenda
Wyniki:
Zygmunt Szatko - Jacek Komenda 2:0
Mirosław Słapek - Bogdan Religa 0:2
Jacek Komenda - Mirosław Słapek 2:0
Krzysztof Karpiński - Zygmunt Szatko 0:2
Mirosław Słapek - Krzysztof Karpiński 2:0
Bogdan Religa - Jacek Komenda 2:0
Krzysztof Karpiński - Bogdan Religa 0:2
Zygmunt Szatko - Mirosław Słapek 2:0
Bogdan Religa - Zygmunt Szatko 2:0
Jacek Komenda - Krzysztof Karpiński 2:0
Kolejność: 1. Bogdan Religa 8pkt, 2. Zygmunt Szatko 6pkt, 3. Jacek Komenda 4pkt, 4. Mirosław Słapek 2pkt, 5. Krzysztof Karpiński 0.

Grupa F
Grzegorz Jeż
Paweł Mierzyński
Krzysztof Cieszkowski
Rafał Pióro
Tomasz Banasik
Wyniki:
Paweł Mierzyński - Tomasz Banasik 0:2
Krzysztof Cieszkowski - Rafał Pióro 0:2
Tomasz Banasik - Krzysztof Cieszkowski 2:0
Grzegorz Jeż - Paweł Mierzyński 2:1
Krzysztof Cieszkowski - Grzegorz Jeż 0:2
Rafał Pióro - Tomasz Banasik 0:2
Grzegorz Jeż - Rafał Pióro 2:0
Paweł Mierzyński - Krzysztof Cieszkowski 0:2
Rafał Pióro - Paweł Mierzyński 0:2
Tomasz Banasik - Grzegorz Jeż 0:2
Kolejność: 1. Grzegorz Jeż 8pkt, 2. Tomasz Banasik 6pkt, Paweł Mierzyński 2pkt, 4. Rafał Pióro 2pkt, 5. Krzysztof Cieszkowski 2pkt.

Półfinały:

Grupa G
Zbigniew Gaik
Bogdan Grzybek
Tomasz Banasik
Zygmunt Szatko
Wyniki:
Zbigniew Gaik - Zygmunt Szatko 2:0
Bogdan Grzybek - Tomasz Banasik 2:0
Zygmunt Szatko - Tomasz Banasik 0:2
Zbigniew Gaik - Bogdan Grzybek 0:2
Zygmunt Szatko - Bogdan Grzybek 0:2
Tomasz Banasik - Zbigniew Gaik 1:2
Kolejność: 1. Bogdan Grzybek 6pkt, 2. Zbigniew Gaik 4pkt, 3. Tomasz Banasik 2pkt, 4. Zygmunt Szatko 0.

Grupa H
Sławomir Kasprowicz
Bogdan Religa
Dariusz Żołądek
Artur Stąpór
Wyniki:
Sławomir Kasprowicz - Artur Stąpór 2:1
Bogdan Religa - Dariusz Żołądek 2:0
Artur Stąpór - Dariusz Żołądek 2:1
Sławomir Kasprowicz - Bogdan Religa 1:2
Artur Stąpór - Bogdan Religa 2:1
Dariusz Żołądek - Sławomir Kasprowicz 0:2
Kolejność: 1.Bogdan Religa 4pkt, 2. Sławomir Kasprowicz 4pkt, 3. Artur Stąpór 4pkt, 4. Dariusz Żołądek 0.

Grupa I
Tomasz Tetla
Grzegorz Jeż
Tomasz Witkowski
Adam Białek
Wyniki:
Tomasz Tetla - Adam Białek 2:0
Grzegorz Jeż - Tomasz Witkowski 2:0
Adam Białek - Tomasz Witkowski 0:2
Tomasz Tetla - Grzegorz Jeż 0:2
Adam Białek - Grzegorz Jeż 0:2
Tomasz Witkowski - Tomasz Tetla 1:2
Kolejność: 1. Grzegorz Jeż 6pkt, 2. Tomasz Tetla 4pkt, 3. Tomasz Witkowski 2pkt, 4. Adam Białek 0.

Finał:
Bogdan Grzybek
Grzegorz Jeż
Bogdan Religa
Wyniki:
Grzegorz Jeż - Bogdan Religa 2:3
Bogdan Grzybek - Grzegorz Jeż 1:3
Bogdan Religa - Bogdan Grzybek 3:2
Kolejność:
1. Bogdan Religa (Lisów) 4pkt
2. Grzegorz Jeż (Stalowa Wola) 2pkt
3. Bogdan Grzybek (Chodel) 0pkt

XI Turniej Tenisa Stolowego indywidualny powyzej40

/MOSiR O-c/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 2965 razy,
ostatnio: 2020-07-07 08:39:50
Skomentuj artykuł:
Powrót