Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2017-11-22

Zbigniew Duda ponownie pokieruje PiS

Zbigniew Duda został ponownie przewodniczącym struktur miejskich Prawa i Sprawiedliwości w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

W ubiegłym tygodniu działacze PiS wybierali władze swojej partii w Ostrowcu. Po raz kolejny przewodniczącym został Zbigniew Duda. Za jego kandydaturą opowiedzieli się wszyscy głosujący.
- Nasze główne wyzwania to przede wszystkim działanie na rzecz dobra mieszkańców. Wprowadzanie w życie projektów PiS, projektów, które obywatele składają- mówił przewodniczący PiS w Ostrowcu.
Zbigniew Duda nie ukrywa, że przed partią ważny okres, a przyszłoroczne wybory samorządowe musi poprzedzić czas wytężonej pracy i wielu rozmów z mieszkańcami.
- Musimy mocno popracować, aby w przyszłości nie okazało się, że do Prawa i Sprawiedliwości przykleiły się osoby, które przynoszą wstyd, wychodzą z klubu, chcą tylko zdobyć mandat radnego dzięki szyldowi. A takie przykłady mamy w tej kadencji. Musi być uszczelnienie na osoby, które tylko dbają o własne interesy i którym nie jest po drodze z naszym programem. Będzie ścisła weryfikacja kandydatów. Jednocześnie chcemy się otworzyć na nowe środowiska, na ludzi, którzy mają na celu dobro mieszkańców. Zależy nam, aby Ostrowiec i powiat były dobrze zarządzane. Aby Ostrowcem nie rządziła osoba, która mówi miasto to ja. Tak jak to mówi w tej chwili obecny prezydent. Takie przedstawianie rzeczywistości zawsze kończyło się źle- dodał przewodniczący PiS w Ostrowcu.
PiS już dziś zapowiada, że wystawi kandydata na prezydenta Ostrowca, ale też na wójtów i burmistrzów.
Poza Zbigniewem Dudą, na dwuletnią kadencję do zarządu weszli Magdalena Zieleń, Mateusz Czeremcha, Dariusz Kaszuba i Piotr Mrugała.G. Soboń
/WS/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 11290 razy,
ostatnio: 2021-01-26 03:41:27
Skomentuj artykuł:
Powrót