Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2011-06-05

Motocyklista kradł paliwo na ostrowieckich stacjach

Za dziewiątym razem został złapany


Na gorącym uczynku ostrowieccy policjanci zatrzymali 22-letniego mieszkańca miasta. - Mężczyzna podjeżdżał na stacje benzynowe motorem i tankował paliwo, nie płacąc za nie - mówią mundurowi.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik
Kilka dni temu ostrowieccy policjanci dostali zgłoszenie, że mężczyzna na motorze notorycznie kradnie paliwo na stacjach benzynowych w mieście. Łącznie przyjęli osiem sygnałów, w tym kilka z jednej stacji.


- Udało się ustalić, że złodziej porusza się na motocyklu marki yamaha, ubrany jest na sportowo i zawsze jeździ w kasku. Za każdym razem podjeżdżał na stację i nie wyłączając silnika, ani nie zsiadając z motoru tankował paliwo. Potem szybko odjeżdżał - opisują policjanci.


W piątek wieczorem funkcjonariusze byli na jednej ze stacji w mieście. W pewnym momencie przed dystrybutor podjechał na motocyklu młody mężczyzna ubrany na sportowo. Kiedy zatankował paliwo i miał już odjeżdżać, został zatrzymany.


Okazało się, że jest to 22-letni mieszkaniec Ostrowca. Policjanci mówią, że mężczyzna przyznał się do kradzieży. Dodają też, że nie miał uprawnień do kierowana motorem.
/ /bek/, 5 czerwca 2011, 10:57/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 22977 razy,
ostatnio: 2020-10-01 02:08:27
Skomentuj artykuł:
Powrót