Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2007-12-17

Konferencja WOŚP w Warszawie

W dniu 16.12.2007 roku w Hotelu Kyriad Prestige w Warszawie odbyła się konferencja WOŚP. Ze Sztabu Miejskiego WOŚP w Ostrowcu Świętokrzyskim obecni na Konferencji byli hm. Dariusz Czupryński (szef sztabu WOŚP w Ostrowcu Świętokrzyskim) oraz hm. Remigiusz Woźniak.
Poniżej prezentujemy filmik z przekazania obrazu Jurkowi :)

Podczas konferencji przekazaliśmy Jurkowi Owsiakowi prezent od Sztabu Miejskiego WOŚP Ostrowiec Świętokrzyski. Obraz wykonany metoda pętelkową w Warsztacie Terapii Zajęciowej ul. Iłżecka 31 w Ostrowcu Świętokrzyskim. Jurek bardzo się ucieszył z prezentu. Należy podkreślić, że obraz wzbudził zainteresowanie wszystkich zebranych, którzy chyba wszyscy nakręcali na video i fotografowali piękne dzieło.

Organizatorem całego przedsięwzięcia, obok Fundacji WOŚP, był partner Finału, firma Allegro.pl. Po raz pierwszy, można było spotkać się przed Finałem, aby porozmawiać o tym, jak wyglądać będzie tegoroczna akcja, co planujemy czy pod względem organizacyjnym, czy telewizyjnym. Można było dowiedzieć się więcej na temat organizowanych przez WOŚP, we współpracy z Allegro, aukcji internetowych, oraz specjalnych możliwości dla sztabów WOŚP, które mogą w ten sposób na zupełnie nowych zasadach angażować się w to przedsięwzięcie i w ten sposób uatrakcyjniać swoje finałowe działania.


Konferencja rozpoczęła się o godzinie 11.00 a zakończyła ok. 15.00.

Niezmiennym pozostają Aukcje internetowe aukcje złotych kart telefonicznych i złotych serduszek. W dalszym Ciągu studio 5 w TVP przy ulicy Woronicza cała Fundacja będzie zbierała aktualne wiadomości ze Sztabów i aktualne rezultaty wszystkich licytacji.

Po raz pierwszy ankieta WOŚP jest zarazem konkursem z dziedziny udzielania Pierwszej pomocy oraz fundacyjnych działań. Można indywidualnie wysyłać do WOŚP ankiet z odpowiedziami. Nagrodami - oprócz zestawów do odbioru telewizji "n" będą nasze unikatowe zestawy koszulek i kubków, czyli Fundacyjnych gadżetów.Zobacz informację o Konferencji na www.WOSP.org.pl
/Szczepan/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 25237 razy,
ostatnio: 2020-09-19 09:02:04
Skomentuj artykuł:
Powrót