Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2019-02-08

Zakochani w Ostrowcu


Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

Zakochani mogą dedykować utwór miłosny wybranej osobie wysyłając tekst życzeń i tytuł utworu miłosnego na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zgłoszenia przyjmowane są do 13 lutego. Nadesłane życzenia zostaną odczytane podczas koncertu 14 lutego na ostrowieckim Rynku.

Wśród wielu atrakcji będzie można m.in. wziąć udział w warsztatach tanecznych prowadzonych przez instruktora akcji "Aktywny Senior 2019" Grzegorza Podsiadłego czy konkurencjach zaproponowanych przez trenerów zajęć "Biegam Bo Lubię Ostrowiec Św.".

Początek imprezy o godz. 17.00. Serdecznie zapraszamy!

Organizatorem wydarzenia jest Miejskie Centrum Kultury, a partnerami: Biuro Wystaw Artystycznych, Miejska Biblioteka Publiczna, Miejski Ośrodek Sportu
i Rekreacji, Klub sportowy KSZO, Stowarzyszenie na Rzecz Samorządowych Rad Osiedlowych i Gminnych, Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Bezrobotnych.

Organizatorzy przypominają, że udział w wydarzeniu jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na publikację wizerunku uczestnika.

 Walentynki zaproszenie media

/MOSiR O-c/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 7355 razy,
ostatnio: 2020-09-20 20:30:56
Skomentuj artykuł:
Powrót