Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2015-08-26

Ostrowiec z "Podwórkiem NIVEA"

Źródło: Urząd Miasta


Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

Nowe "Podwórko NIVEA"  zostało w piątek (21 sierpnia) otwarte w Ostrowcu Świętokrzyskim. Wydarzenie to jet efektem tegorocznej edycji konkursu społecznej odpowiedzialności biznesu, w ramach którego marka NIVEA ufundowała 40 Rodzinnych Miejsc Zabaw w całej Polsce. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu mieszkańców (oddanych zostało 63 tysiące głosów) i niesłabnącej mobilizacji, Ostrowiec Świętokrzyski zyskał nowe miejsce, które pozwoli dzieciom i rodzicom spędzać niezapomniane chwile razem.

-Powstanie placu zabaw NIVEA na osiedlu Stawki to kolejna rzecz, z której możemy być dumni, jako mieszkańcy - mówi prezydent miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński. To, co mnie cieszy, jako prezydenta to fakt inicjatywy społecznej, który wynikł przy okazji głosowania, w które zaangażowali się uczniowie i rodzice. To także dobry prognostyk dla działań, które będą realizowane w Ostrowcu Świętokrzyskim w ramach budżetu obywatelskiego. Ten plac będzie służył nie tylko uczniom ZSP nr 2, ale także wszystkim dzieciom z tego osiedla. Mam nadzieję, że "Podwórko NIVEA" spodoba się naszym najmłodszym i że czas, który będą tu spędzać zapewni wiele niezapomnianych wrażeń.

Podwórko NIVEA" to retro-nowoczesny plac zabaw, to wyjątkowe miejsce zabaw na mapie Ostrowca Świętokrzyskiego, które  pozowli na spędzanie czasu z dzieckiem, z dala od telewizora czy komputera, pozwalając przenieść się współczesnym rodzicom do czasów, w których sami bawili się na podwórku takich jak: gra w klasy, skakanka lub zabawa na trzepaku. Dzięki temu, jest to miejsce, gdzie rodzice mogą aktywnie uczestniczyć w zabawie, którą sami doskonale pamiętają ze swojego dzieciństwa, co jeszcze lepiej integruje rodzinę i zapewnia jej niezapomniane przeżycia.

/UM/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 8294 razy,
ostatnio: 2020-11-23 16:10:26
Skomentuj artykuł:
Powrót