Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2015-08-25

Tłumy mieszkańców na pożegnaniu wakacji!

Źródło: Urząd Miasta


Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

Całe rodziny odpowiedziały na zaproszenie prezydenta miasta Jarosława Górczyńskiego do wzięcia udziału w festynie z okazji pożegnania wakacji! Zabawa była bezpłatna. Na stadionie przy ulicy Świętokrzyskiej w rytm muzyki dance i disco - polo świetnie bawiło się kilka tysięcy osób. Organizatorem imprezy było Miejskie Centrum Kultury. Atrakcji na Miejskim Stadionie KSZO nie brakowało. Od godz. 15.00 do 22.00 swoje przeboje zagrały znane formacje disco polo : CamaSutra, Milano, Emer, Model MT & Modelinka, Pudzian Band, a zakończył Dance Project. Oprócz muzycznej, discopolowej uczty na najmłodszych czekało darmowe wesołe miasteczko. Były również stragany z gastronomią i gadżetami oraz ogródek piwny dla dorosłych.

"- Ta impreza to odpowiedź na zapotrzebowanie mieszkańców - mówił prezydent Jarosław Górczyński oficjalnie otwierając festyn rodzinny. - Cieszę się, że tak licznie Państwo tu przyszliście i zapewniam, że takich zabaw będzie więcej".

Prezydent częstował mieszkańców trzydziestokilogramowym tortem, a porcje rozchodziły się jak przysłowiowe ciepłe bułeczki. Imprezy masowe wracają na stadion, a to za sprawą nowooddanego monitoringu wizyjnego i głosowego na stadionie. Jak pokazała frekwencja mieszkańcy Ostrowca Świętokrzyskiego chcą i potrafią się dobrze bawić. Jak zapewnił prezydent Jarosław Górczyński na pewno będą ku temu okazje.

/UM/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 9349 razy,
ostatnio: 2020-11-30 08:24:03
Skomentuj artykuł:
Powrót