Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2003-10-19

Dzień Nauczyciela na wesoło


Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik
      - Zebraliśmy się tu dzisiaj, aby razem spędzić ten czas na zabawie.


    Choć są z nami szacowni goście i jest to poważne miejsce, jednak pozwólmy sobie pośmiać się przy święcie. Obchodzą je dzisiaj wszyscy pedagodzy, krzewiciele wiedzy, drodzy wychowawcy oraz liczna grupa dzieci i młodzieży, która do systemu oświaty należy. Czyli krótko mówiąc - jest to święto szkoły! Jej więc poświęcamy ten program wesoły- tymi słowami rozpoczęto w Publicznej Szkole Podstawowej nr 7 obchody Dnia Nauczyciela.


    Program z okazji Dnia Nauczyciela został podzielony na dwie części.


    W pierwszej uczniowie przedstawili szkołę przyszłości czyli... posiedzenie Rady Uczniowskiej, na której oceniano nauczycieli. W drugiej - zaprezentowano stroje, bez których nowoczesny nauczyciel, podążający drogą rozwoju zawodowego, nie może się obyć w burzliwych czasach reformy oświatowej. Na ręce dyrekcji szkoły zostały złożone bukiety kwiatów dla całego grona pedagogicznego.


    - Ogólnie zostało przyjęte, że akademia na Dzień Nauczyciela musi być poważna. My to zmieniłyśmy i cały program artystyczny przedstawiony został z humorem- powiedziała Małgorzata Soboń, nauczycielka matematyki w PSP nr 7.


    Akademię przygotowały: Monika Żylińska, nauczyciel języka polskiego, Małgorzata Soboń, nauczyciel matematyki za oprawę muzyczną odpowiedzialna była Beata Dunajska.


    pas
/ /

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 17520 razy,
ostatnio: 2020-10-19 20:26:28
Skomentuj artykuł:
Powrót