Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2010-06-02

Muzyczne Scyzoryki 2010

Pomóż ostrowieckim artystom!


Nominowani w plebiscycie artyści z powiatu ostrowieckiego w naszym głosowaniu radzą sobie rewelacyjnie i w większości kategorii, w których startują zajmują czołowe miejsca. Ostatnia szansa na to, aby pomóc im w umocnieniu pozycji.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik
Świętokrzyska Nagroda Muzyczna Scyzoryki 2009 ma 22 kategorie, głosowanie odbywa się w 21. W każdej z nich nominowani artyści walczą o zwycięstwo. W dwóch - PRZEBÓJ i PŁYTA decydują tylko głosy Państwa za pomocą SMS. Koszt jednego sms to 1,22 z VAT. Nominacje i numery na naszym portalu www.echodnia.eu/muzycznescyzoryki

Z powiatu startuje pięć bardzo młodych wokalistów i wokalistek, cztery doświadczone już wokalistki i świetny zespół szantowy. Wszyscy czekają na wasze głosy. 11 czerwca w Kielcach wielki finał plebiscytu!


Kategoria dziecięca w plebiscycie Muzycznych Scyzoryków została dosłownie zdominowana przez młodych artystów z Ostrowca Świętokrzyskiego. A tej kategorii liczą wciąż na państwa głosy: Paulina Kaczor, Ania Loranty, Paweł Pawlik, Angelika Salus i Weronika Zieleń. Bój o pierwsze miejsca toczy się pomiędzy Pawłem Pawlikiem i Anią Loranty, którzy zamieniają się niemal codziennie na czele.


W kategorii muzyki poetyckiej wystartowała i liczy na wsparcie Sylwia Dziubińska, Paulina Kateusz. Sylwia na razie zajmuje mocną trzecią pozycję, ale warto jej pomóc wysyłając smsy.
W kategorii wokalistka o głosy walczą: Olga Kosiarz i Malwina Masternak. Ta pierwsza wokalistka już od kilku tygodni zajmuje pewne pierwsze miejsce w naszym rankingu smsowym. Na jej konto trafiło ponad 400 głosów, warto jednak ją wesprzeć, bo w ostatnim tygodniu głosowania wszystko się może zmienić.
Ostrowiecki zespół "Pod Wiatr" w kategorii muzyki etno/folk zabiega o wasze głosy. Na razie zajmuje pozycję trzecią, ale zaledwie kilka głosów dzieli grupę od miejsca drugiego. Głosujcie i pomóżcie im wygrać.


Głosowanie trwa do niedzieli, 6 czerwca, zaś 11 czerwca w piątek o godzinie 19 na placu Artystów w Kielcach odbędzie się wielki koncert z gwiazdami plebiscytu. Podczas finałów wręczymy także statuetki dla zwycięstwo i dyplomy za miejsca 2 i 3. Przypominamy, że w głosowaniu liczą się wasze sms-y, a oprócz nich o ocenę poproszeni zostaną także jurorzy w skład, których wejdą najlepsi muzycy z Polski.
//ElZem/, 1 czerwca 2010, 16:19/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 24031 razy,
ostatnio: 2020-09-23 17:09:19
Skomentuj artykuł:
Powrót