Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2010-05-29

Cyfrowa "Etiuda" już od soboty.

Na pierwszym seansie "Ocean przygód 3D"


Niespodziankę na Dzień Dziecka przygotowało ostrowieckie kino. Od soboty będą wyświetlane filmy nakręcone w technice 3D. Na pierwszym seansie widzowie zobaczą film "Ocean przygód 3D".
Na początku kwietnia rozstrzygnięto przetarg na dostawę, montaż i uruchomienie kina cyfrowego w kinie "Etiuda", a w maju trwała adaptacja pomieszczeń do potrzeb cyfrowej aparatury projekcyjnej. Zostanie ona wykorzystana 29 maja, kiedy to odbędzie się pierwszy oficjalny seans filmu trójwymiarowego. O godzinie 11 zostanie wyświetlony film "Ocean przygód 3D".
Kolejne specjalne seanse z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka zaplanowano na 30 i 31 maja oraz 1 i 2 czerwca. W tym terminie mają obowiązywać bilety w promocyjnej cenie 18 złotych, a w przypadku wycieczek szkolnych- 16 złotych.
W późniejszym terminie bilety na seanse 3D będą kosztować 24 złote (indywidualne), 20 złotych (ulgowe, familijne i zbiorowe dla zakładów pracy) oraz 16 złotych (na seanse szkolne). - Po "Oceanie przygód" w cyfrowej "Etiudzie" wyświetlone będą najprawdopodobniej "Toy Story 3" i "Shrek Forever" - mówi Waldemar Włodarczyk, kierownik kina "Etiuda". - Nie oznacza to, że zrezygnujemy z projekcji filmów 2D lub z taśmy 35 mm.
Jak zastrzega kierownik kina, dobór repertuaru będzie zależał od aktualnych propozycji na rynku dystrybucyjnym.
/, /

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 24707 razy,
ostatnio: 2020-07-08 01:53:37
Skomentuj artykuł:
Powrót