Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2001-06-29

Big Brother na ostrowieckiej "Scenie"

      Piotr Lato - bożyszcze nastolatek i Patrycja Strzemiecka - mieszkańcy domu Wielkiego Brata byli piątkowymi gośćmi dyskoteki "Scena", inaugurującej wakacje w naszym mieście. Wraz z przedstawicielami telewizji TVN przyjechali do Ostrowca dokładnie o 22.25. Popularny "Picia" zademonstrował swój efektowny kapelusz. Za nim, żując bezustannie gumę, przemknęła bocznym wejściem Patrycja i o dziwo nie zostali kompletnie zauważeni. Trudno się jednak dziwić, bo w piątkowy wieczór "Scena" dosłownie pękała w szwach. Oboje zniknęli w pokoju gospodarzy dyskoteki na dobre pół godziny. To, co się działo później, trudno logicznie zrozumieć...


    "Picia" z Patrycją wyszli na scenę przy akompaniamencie muzyki , a właściwie starali się to uczynić - w asyście ochroniarzy - minutę po 23.00. Konferansjer TVN w obawie o ich zdrowie długo musiał ich jednak ukrywać przy pulpicie diskdżokeja, serwując przy okazji szereg konkursów z zakresu wiedzy o Big Brother. Panowie musieli m.in. zaśpiewać popularne przeboje domu Wielkiego Brata "Dzień Kobiet...", a panie "Boys, boys, boys...". Tłok i ścisk na scenie był jednak trudny do ogarnięcia, nawet przez bramkarzy.


    -To obłęd - mówiła Patrycja Strzemiecka, która w obawie przed naporem tłumu przytuliła się, zresztą za namową naszego fotoreportera, któremu opary potu momentami udaremniały robienie zdjęć, do ściany. "Picia" tymczasem w ogóle nie wychodził na scenę. Ktoś dwukrotnie zdejmował mu z głowy kapelusz, który wędrował od jednego do drugiego bywalca dyskoteki. -"Picia" wyjdzie na scenę, jeśli zrobicie miejsce - mówił prowadzący konkursy przedstawiciel.


    Po długim oczekiwaniu ostatecznie "Picia" wziął mikrofon do ręki i pozdrowił oficjalnie młodzież. Najbardziej intrygująca informacja, jaką zaserwował wszystkim, dotyczyła powodów jego wizyty w Ostrowcu właśnie z Patrycją Strzemiecką.


    -Jesteśmy parą i mamy się ku sobie - wyjaśnił Piotr Lato. Oczywiście, wieść ta niezbyt zadowoliła fanki "Pici".


    Wydaje się jednak, że Piotr Lato - warszawiak, student handlu zagranicznego bardziej marzy o tym, by zaistnieć w świecie muzyki, niż uwikłać się w bardziej stały związek. Jego stałe kontakty ze Zbigniewem Hołdysem z Perfectu, od którego po wyjściu z domu Wielkiego Brata otrzymał gitarę, na pewno zaowocują jeśli nie wspólnymi występami, to może płytą, nagraną z udziałem mieszkańca Big Brother. Piotr przyznaje, że chciałby, aby płyta ta była dla wszystkich i dotykała całą gamę muzycznych kierunków. Tym bardziej realne staje się nagranie płyty, jeśli weźmie się pod uwagę fakt, że każdą wolną chwilę "Picia" spędza ze swą gitarą. "Picia" jako student ekonomii wierzy, że poradzi sobie w znalezieniu pieniędzy na wydanie tej płyty. "Picia" wyznaje, że popularność, z której jest zadowolony, to jego nowe, życiowe doświadczenie. Mówi, że raz już przeżywał taką samą nieśmiałość, jak na początku Big Brother, jako 12-letni chłopak w Niemczech, gdzie dopiero po roku nauczył się języka i znalazł przyjaciół. Musiało upłynąć nieco czasu do momentu namówienia przez współmieszkańców Big Brother, by zaśpiewał. "Picia" mówi, że to było gorsze, niż kąpiel pod prysznicem na golasa. Gra na gitarze, ale wcześnie próbował swych muzycznych szans grając na flecie. Uczęszczał też na lekcje gry na fortepianie. Pobyt w domu Wielkiego Brata wspomina, jak wakacje z przygodami. Tyle, że te wakacje i udział w wielu trasach objazdowych z TVN dopiero się zaczęły. Patrycja Strzemiecka, to przeciwieństwo Piotra Lato i być może ich związek (czyżby zawarty na użytek wizyty w Ostrowcu?) faktycznie ma szansę powodzenia. W programie zastąpiła "Picię", który wyleciał za złamanie regulaminu. Z pasji została ratownikiem wodnym. Nie uważa, by w programie próbowała nawiązać romans z Klaudiuszem. -Nadawałam z nim na jednych falach - mówi. Przyznaje natomiast , że trudniejszy kontakt miała z kobietami i nic dziwnego, że to one w zdecydowanej większości spowodowały, że została nominowana, a później wytypowana do opuszczenia domu Wielkiego Brata.


 
/ /

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 22818 razy,
ostatnio: 2020-07-05 11:53:32
Skomentuj artykuł:
Powrót