Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2017-07-25

Dziki parking

Na działce między budynkiem starostwa w Ostrowcu a szkołą muzyczną miała stanąć sala koncertowa. Póki co inwestycja stoi pod znakiem zapytania ze względu na brak pieniędzy, z czego zadowoleni są kierowcy, którzy zagospodarowali teren.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

Coraz częściej słychać głosy mieszkańców, których razi bałagan na terenie po budynku, w którym mieściła się biblioteka pedagogiczna. Kilka dni temu na tej działce, gdzie parkują głównie samochody interesantów starostwa, pojawiły się tabliczki informujące o tym, że jest to teren prywatny i nie wolno parkować.
- Teren, na którym stał Dom Heinego, przekazało nam ostrowieckie starostwo pod budowę sali koncertowej i stanowi własność Państwowej Szkoły Muzycznej I st. Wiele osób o tym nie wie i wykorzystuje to miejsce jako parking. Ponieważ zdarzyły się uszkodzenia pojazdów, postanowiliśmy ustawić tabliczkę informującą o tym, że jest to teren prywatny. Każdy, kto zamierza ustawić tam swoje auto, robi to na własną odpowiedzialność - wyjaśniła Ewa Jurkowska-Siwiec, dyrektor PSM I st. w Ostrowcu Św. G. Soboń
K. Fałdrowicz
/WS/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 6687 razy,
ostatnio: 2020-08-04 08:40:54
Skomentuj artykuł:
Powrót