Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2017-07-03

Zabójstwo i samobójstwo na Pułankach

Straszna tragedia rozegrała się w jednym z mieszkań na osiedlu Pułanki w Ostrowcu Św. Z wstępnych ustaleń wynika, że 62 -letni mężczyzna udusił żonę, a sam popełnił samobójstwo.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik
Straszna tragedia rozegrała się w jednym z mieszkań na osiedlu Pułanki w Ostrowcu Św. Z wstępnych ustaleń wynika, że 62 -letni mężczyzna udusił żonę, a sam popełnił samobójstwo.W środę, 28 czerwca 2017 r. około 6.00 rano do komendy policji zadzwonił mężczyzna z prośbą o interwencję w jednym z mieszkań na osiedlu Pułanki, tłumacząc, że nie może się dostać do mieszkania swoich członków rodziny i nie ma z nimi kontaktu. Policjanci udali się na miejsce i w asyście strażaków weszli do mieszkania. Mundurowi dokonali makabrycznego odkrycia. W mieszkaniu znaleźli ciała starszego małżeństwa, 62 - latki i mężczyzny w tym samym wieku.
Informacja o podwójnym zgodnie bardzo szybko rozeszła się po osiedlu Pułanki. Sąsiedzi, którzy znali małżeństwo, byli bardzo przejęci tym, co się stało.
- Mężczyznę znałem dobrze. To emerytowany pracownik. Jeszcze dzień przed tym nieszczęśliwym zdarzeniem widziałem go. To było szanowane i spokojne małżeństwo. Żona kiedyś pracowała w Urzędzie Miasta. Mieli dorosłe dzieci, mieszkali sami- opowiada mężczyzna z sąsiedniego bloku.
Jak powiedział nam Daniel Prokopowicz Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Kielcach, na czwartek i piątek zostały zaplanowane sekcje zwłok obu osób. Wyniki sekcji wykazały, że kobieta została uduszona, natomiast mężczyzna popełnił samobójstwo.
Z podobnym zdarzeniem mieliśmy do czynienia, kiedy to rozegrała się tragedia w Szkole Jazdy "Rywal". Obecnie pod nadzorem prokuratora nadal trwają czynności mające na celu wyjaśnienie przyczyn tej tragedii.RAS
GS
/WS/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 6997 razy,
ostatnio: 2020-07-15 04:07:27
Skomentuj artykuł:
Powrót