Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2017-08-31

Wandale na Pułankach

Czytelnik poinformował Wiadomości, że prawdopodobnie garażowi imprezowicze niszczą znaki drogowe, hałasują i zaśmiecają osiedle Pułanki. Na potwierdzenie przysłał fotkę przewróconego znaku. Na szczęście służby zadziałały i znak stoi z powrotem.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik
Czytelnik poinformował Wiadomości, że prawdopodobnie garażowi imprezowicze niszczą znaki drogowe, hałasują i zaśmiecają osiedle Pułanki. Na potwierdzenie przysłał fotkę przewróconego znaku. Na szczęście służby zadziałały i znak stoi z powrotem.- Wracający wandale z garażowych biesiad organizowanych na Pułankach przy Armii Krajowej niszczą znaki drogowe informujące o miejscu do parkowania dla inwalidy, a na drodze i chodniku rozbijają butelki. Policja i straż miejska, przejeżdżając samochodem, patrolują drogę przy łąkach. Nie widziałem nigdy, aby patrol przejechał drogą między garażami, aby uciszyć nocne głośne biesiady w garażach naprzeciwko starej Biedronki na osiedlu Pułanki. Jest to już piąta potyczka wandali ze znakiem drogowym. Wynika z tego, że jest za mało patroli policji czy straży miejskiej w osiedlu Pułanki. Często w późnych godzinach wieczornych wychodzę z psem na spacer i słyszę głośną muzykę i huki petard. Może Wiadomości Świętokrzyskie zmobilizują służby do częstych nocnych patroli na osiedlu Pułanki.
Poinformowaliśmy służby mundurowe odpowiedzialne za porządek w Ostrowcu.
- Dziękuję za przekazanie informacji o zaistniałym zjawisku. Sprawa zostanie przekazana do komendanta SM, który podejmie stosowne działania- dyżurny SM.
- Z treścią zgłoszenia został zapoznany Naczelnik Wydziału Prewencji oraz Naczelnik Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich. W celu wyeliminowania w przyszłości tego typu zdarzeń dla policjantów pełniących służby zewnętrzne zostały przekazane stosowne zadania- kom. Ewa Libuda, oficer prasowy KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim.
Mimo lakonicznych odpowiedzi wierzymy, że będą częstsze kontrole w tym rejonie Ostrowca Św. (WS)
/WS/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 8368 razy,
ostatnio: 2020-05-27 23:32:17
Skomentuj artykuł:
Powrót