Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2003-10-21

MKS Dąbrowa Górnicza - AZS WSBiP Ostrowiec 3:0 w II lidze siatkówki kobiet

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik
      Przegrany na własne życzenie pierwszy set zadecydował o pierwszej w sezonie porażce AZS WSBiP Ostrowiec. Podopieczne Andrzeja Zborowskiego przegrały na wyjeździe 0:3 z MKS Dąbrowa Górnicza

Zespół z Ostrowca w pierwszym secie prowadził 7:0, a potem jeszcze 18:10 i 23:18. Wydawało się, że nic nie jest w stanie odebrać im wygranej w pierwszym secie. Gospodynie zdobyły jednak kolejno sześć punktów i to one objęły prowadzenie w meczu. Załamane takim obrotem sprawy podopieczne Andrzeja Zborowskiego przegrały kolejne dwa sety. - MKS to jeden z faworytów rozgrywek, który ma możliwości grać klasę wyżej. Jednak przy poprawnej grze i z Moniką Piasecką w składzie można było powalczyć - uważa szkoleniowiec WSBiP.

MKS DĄBROWA GÓRNICZA - AZS WSBIP OSTROWIEC 3:0 (-23, -19, -20)

WSBiP: Skorupska, Drwięga, Skucińska, Zagojska, Maj, Smykiel, Matusiak (libero) oraz Jagiełło, Hamera, Rozpierska, Radwańska

Pozostałe wyniki 2. kolejki: Tomasovia Tomaszów Lubelski - Siarka Tarnobrzeg 0:3, MOSiR Mysłowice - Armatura Kraków 3:1, MKS Łańcut - Sandecja Nowy Sącz 1:3