Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2010-07-02

Bronisław Komorowski w Ostrowcu

Nocą zakończył swoją kampanię wyborczą


Na Rynku w Ostrowcu Świętokrzyskim odbył wiec wyborczy kandydata Platformy Obywatelskiej Bronisława Komorowskiego. Sam kandydat przybył około godziny 22. W naszym mieście kończył swoją kampanię.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik
O godzinie 19.30 rozpoczął się ostatni w tej kampanii wyborczej wiec kandydata na prezydenta Platformy Obywatelskiej. Przed mieszkańcami Ostrowca występują kabarety i zespoły muzyczne. Przyjazd Bronisława Komorowskiego jest planowany był na godzinę 21, ostatecznie przyjechał około 22. W Ostrowcu Świętokrzyskim Bronisław Komorowski podziękował za wsparcie w czasie całej kampanii wyborczej. Na jego cześć wiwatowało kilka tysięcy mieszkańców całego powiatu.
Kandydat na prezydenta pojawił się na ostrowieckim Rynku kilka minut przed 22. - Byłem dzisiaj na Pomorzu, na Mazowszu, w Wielkopolsce, by w Ostrowcu Świętokrzyskim zakończyć ten wielki wyścig wyborczy. To wielka chwila dla polskiej demokracji, za chwilę państwo będziecie rządzili tym krajem. W niedzielę, 4 lipca każdy z nas będzie decydował o losie naszej Ojczyzny- powitał ostrowczan Bronisław Komorowski. Kandydat Platformy Obywatelskiej został obdarowany prezentami związanymi z regionem świętokrzyskim od parlamentarzystów, działaczy i władz Ostrowca Świętokrzyskiego.
//SLA/, 2 lipca 2010, 20:43/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 10525 razy,
ostatnio: 2020-04-02 04:00:13
Skomentuj artykuł:
Powrót