Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2019-09-10

Samochód dla Szansy

W dniu dzisiejszym w uroczysty i oficjalny sposób zostały przekazane przez Starostę Powiatu Ostrowieckiego Marzenę Dębniak i Dyrektora Oddziału Świętokrzyskiego Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Andrzeja Michalskiego kluczyki do zakupionego przez Nasze Stowarzyszenie busa, który będzie służył do przewozu osób niepełnosprawnych - naszych podopiecznych odbywających rehabilitację zawodową i społeczną w Warsztacie Terapii Zajęciowej.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik
W uroczystości uczestniczyli parlamentarzyści : Senator Jarosław Rusiecki i Poseł Andrzej Kryj oraz W-ce Starosta Andrzej Jabłoński. Należy dodać, że samochód ten został zakupiony w ramach Programu Wyrównywania Różnic Między Regionami III- którego beneficjentem docelowym było Stowarzyszenie "SZANSA.

Koszt zakupu samochodu to kwota: 137 499,00zł z czego dofinansowanie PFRON: 80.000,00zł, a wkład własny Stowarzyszenia "SZANSA" 62.904,50zł. Dziękujemy za udzieloną nam pomoc i wsparcie - mamy nadzieję, że swoją działalnością spełnimy oczekiwania naszych podopiecznych jak również ich rodzin.
/Taborecik/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 21903 razy,
ostatnio: 2022-07-07 18:16:38
Skomentuj artykuł:
Powrót