Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2004-02-02

Wszyscy ludzie prezydenta

      W miniony piątek, w Galerii BWA odbyło się noworoczne spotkanie z Janem Szostakiem.


    W expose prezydent raz jeszcze przypomniał największe sukcesy, a żeby nie być gołosłownym zaprezentował (i pozwolił dotknąć) Polską Nagrodę Jakości przyznaną Urzędowi Miasta.


    "Ostrowiec regionalnym ośrodkiem sportu, nauki i rozrywki" - taka jest wizja przyszłości miasta według Jana Szostaka. Aby ją nieco przybliżyć, prezydent już zapowiedział powstanie ponadregionalnego centrum handlowo - rekreacyjnego na Rawszczyźnie (boiska mają stamtąd zniknąć i zająć miejsce dawnej hałdy przy ul. Żeromskiego).


    -Ktoś mówi, że to poroniony pomysł, bo mieszkańcy miasta nie mają pieniędzy, ale wiem z własnego doświadczenia, że kto chce zrobić duże zakupy, jedzie do Kielc, czy do Radomia, a czemu nie ma tego zrobić w Ostrowcu? -wyjaśniał Szostak.


    Na zakończenie prezydent wręczył swe doroczne nagrody, które tym razem przypadły: Henrykowi Szymczykowi, Mirosławowi Zgadzajskiemu oraz dwóm przedstawicielom organizacji pozarządowych - Adamowi Lendorowi Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych Ruchowo SARON oraz Janowi Juraszowi Stowarzyszenie Na Rzecz Dzieci i Osób Niepełnosprawnych.


    pas
/ /

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 17648 razy,
ostatnio: 2020-07-08 23:28:28
Skomentuj artykuł:
Powrót