Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2001-09-21

Motocyklista -kamikadze

      -Uliczki Denkowa jeszcze przez przeszło dwa miesiące będą trasami objazdowymi przez miasto. Ruch kołowy w tym rejonie Ostrowca jest bardzo intensywny. Duże natężenie ruchu, na stosunkowo wąskich i krętych ulicach Denkowa, już samo z siebie stwarza zagrożenie wypadkami. Zdarza się jednak, że wpotoku pojazdów z r ykiem silnika przejeżdża motocykl-widmo. Świadkowie popisów motocyklisty opowiadają, że rozpędza on swą maszynę do około stu kilometrów na godzinę.


    -Trzy sekundy trwało, gdy przejechał obok szkoły, kościoła i przychodni. To szaleniec, który nie ma za grosz wyobraźni. Naraża swoje życie i życie innych ludzi - mówi nauczycielka z SP nr 9. -Numer rejestracyjny motoru, którym posługuje się kamikadze przekazałam policji drogowej. Policjanci twierdzą jednak, że nic nie są wstanie mu zrobić dopóki nie spowoduje on kolizji.


    Niesforny motocyklista, być może ten sam, daje o sobie znać wosiedlu Pułanki, gdzie r ykiem silnika wyjącego na najwyższych obrotach budzi ludzi wśrodku nocy. Podobno jego popisowym numerem jest przejeżdżanie skrzyżowań na czerwonym świetle.


   
/ a /

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 19688 razy,
ostatnio: 2020-07-14 23:01:01
Skomentuj artykuł:
Powrót