Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2018-01-08

Otrzymali prezenty na gwiazdkę

Na gwiazdkę Stowarzyszenie Ziemia Opatowska wsparło swoich potrzebujących pomocy podopiecznych. Nebulizator i stacjonarny rower magnetyczny otrzymała Edyta Kuźmińska. Pozostałym dofinansowano koszty leczenia i rehabilitacji.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

Wioleta Brzostowicz, Adam Kościołek, Tomasz Pilch przekazali nebulizator i stacjonarny rower magnetyczny Edycie Kuźmińskiej z Włostowa.
- Na wsparcie naszych podopiecznych zbieraliśmy pieniądze podczas Wieczoru Wina Opatowskiego- mówią członkowie stowarzyszenia. - Teraz trafiają do potrzebujących wsparcia. Edyta otrzymała nebulizator - urządzenie do inhalacji i wentylacji płuc i stacjonarny rower magnetyczny, który pomoże jej zwiększyć wydolność organizmu.
Edyta odebrała sprzęt w towarzystwie mamy. Obie były z prezentu bardzo zadowolone.
- Dziękuję za pomoc. Dobrze, że są ludzie o wielkich sercach i mnie wsparli. Sprzęt ułatwi mi codzienne funkcjonowanie- mówiła Edyta, która pomoc od opatowskiego stowarzyszenia otrzymała po raz pierwszy.
Stowarzyszenie po raz kolejny pomogło Piotrusiowi Charymskiemu z Opatowa, dofinansowując zakup specjalistycznego siedziska samochodowego.
Wsparcie finansowe na zakup leków i rehabilitację otrzymali także Kamil Barczewski i Marcin Kapsiak.(JAZ)
/WS/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 31250 razy,
ostatnio: 2022-06-26 15:16:18
Skomentuj artykuł:
Powrót