Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2010-08-07

Ponad tysiąc motocykli "zaparkuje" na bałtowskiej Okręglicy

III Moto Zauro Music 2010


Przy huku motocyklowych silników i dźwiękach "mocnej" muzyki rozpoczął się w piątek w Bałtowie III Międzynarodowy Zlot Motocyklowy "Moto Zauro Music". Organizatorzy spodziewają się blisko dwóch tysięcy gości.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik
W piątek od godzin południowych na wszystkich drogach dojazdowych do Bałtowa spotkać można było motocyklistów. Jechali pojedynczo i w grupach, zmierzając na bałtowską Okręglice, gdzie o godzinie 17.30 rozpoczęła się impreza. Do 22 trwały koncerty, ale niezbyt sprzyjająca aura najwyraźniej nieco odstraszyła gości.
Najwięcej atrakcji na gości zlotu czeka jednak dopiero dziś, w sobotę. O godzinie 11 kawalkada motocykli ruszy z Bałtowa na Święty Krzyż, gdzie będzie odprawiona msza święta w intencji motocyklistów. A po południu znowu koncerty i niespodzianki.
-Przygotowaliśmy wiele atrakcji dla gości - mówi Marcin Rejmer z klubu motocyklowego Gremium, organizator imprezy. -Oprócz solidnej dawki dobrej muzyki, będą konkursy sprawnościowe, pokazy sztucznych ogni i sex niespodzianka. Z pewnością czeka nas wszystkich dobra zabawa.Impreza zakończy się w niedzielę, a każdy uczestnik będzie mógł posilić się "jajecznicą regeneracyjną z jaja dinozaura".
Organizatorzy przewidują że do Bałtowa przyjedzie ponad 1200 motocykli. Jeślim oczywiście nie przeszkodzi aura. W ubiegłorocznym zlocie uczestniczyło 1500 ‘stalowych rumaków".
//mir/, 7 sierpnia 2010, 0:01/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 12793 razy,
ostatnio: 2022-01-23 14:47:49
Skomentuj artykuł:
Powrót