Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2009-02-02

Z myślą o dzieciach

Choinka rodzin zastępczych

Dzieci wychowujące się w ostrowieckich rodzinach zastępczych bawiły się w ubiegłym tygodniu na zabawie choinkowej, zorganizowanej przez ich opiekunów.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik
Stowarzyszenie Rodzinnej Opieki Zastępczej w Ostrowcu Św. już po raz drugi zorganizowało dla swoich dzieci zabawę choinkową. W ODS "Malwa" zebrano około 50 dzieci wychowywanych w rodzinach zastępczych, Rodzinnym Domu Dziecka oraz rodzinach adopcyjnych na terenie powiatu ostrowieckiego.

- Nasze stowarzyszenie powstało po to, abyśmy mieli większe możliwości działania na rzecz naszych dzieci- mówi Marek Bilski ze Stowarzyszenia Rodzinnej Opieki Zastępczej.- Organizujemy im letnie pikniki, wyjazdy i takie imprezy jak dzisiejsza choinka.

Zabawy było co nie miara, bowiem do tańca przygrywał zespół, a na stołach można było znaleźć słodycze i napoje. Oprócz opiekunów w pląsach i konkursach towarzyszyli dzieciom dyrektor PCPR Barbara Cudzik, wicestarosta Andrzej Kryj i przewodniczący Rady Powiatu Romuald Mrugała. Nie zabrakło oczywiście paczek od Świętego Mikołaja.
/A. Śledzińska/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 6531 razy,
ostatnio: 2021-02-26 17:58:36
Skomentuj artykuł:
Powrót