Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2005-08-01

Mokry konkurs piękności

Panowie byli zachwyceni

Dwanaście odważnych panien wzięło udział na plaży w Bałtowie w rywalizacji o miano Miss Mokrego Podkoszulka 2005. Tytuł przypadł dwudziestojednoletniej kielczance Magdalenie Marczewskiej.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik
W konkursie o miano najpiękniejszej 30 lipca w Bałtowie rywalizowało kilkanaście dziewcząt: Małgorzata Stojek, Edyta Gwizdowska, Monika Grzesik, Agata Słowik i Kinga Kuroś z Ostrowca Św.; Aleksandra Necel i Magdalena Marczewska z Kielc; Anita Pawlak z Radomia; Ilona Kandyba z Bałtowa; Milena Strojny z Bodzechowa; Emilia Głuchowska z Rzeczniowa oraz Angelika Sobieraj z Koloni Bałtowskiej.

Z dwunastoma pannami po kolei zatańczył flisak Tomasz Osojca. Kajakarski Mistrz Bałtowa został całkowicie zdominowany przez tańczące z nim partnerki, które w końcu... rozebrały go z koszuli.

Największe emocje wśród wszystkich mężczyzn podziwiających wdzięki wszystkich pretendentek do tytułu Miss Mokrego Podkoszulka wzbudziła konkurencja polegająca na indywidualnym tańcu pod wodą płynącą z prysznica.

-Jury olśnione blaskiem dziewcząt, ale nie oślepione do końca, z ogromnym trudem i po bardzo dramatycznych obradach podjęło być może dla niektórych kontrowersyjny ale nieodwołalny werdykt-mówił przewodniczący konkursowego jury artysta fotografik-Sergiusz Sachno.

Odtwarzacz DVD i tytuł II Wicemiss otrzymała osiemnastoletnia ostrowczanka Kinga Kuroś. Dwudziestoletnia Anita Pawlak z Radomia zdobyła wieżę stereofoniczną oraz tytuł I Wicemiss.

Ostateczny werdykt jury był w pełni zgodny ze zdaniem publiczności, Nagrodę główną-telewizor oraz tytuły Miss Publiczności i Miss Mokrego Podkoszulka przypadły dwudziestojednoletniej kielczance Magdalenie Marczewskiej.
/M.Godlewska/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 19532 razy,
ostatnio: 2020-10-21 17:22:08
Skomentuj artykuł:
Powrót