Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2021-10-06

Duża Flota KSZO wciąż wygrywa

Czwarta runda Świętokrzyskiej Dużej Ligi Pływackiej odbyła się w miniony weekend w Staszowie. W rywalizacji pływaków 12 lat i starszych wzięło udział 107 osób z 8 klubów. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski wystawił 39-osobową kadrę - najliczniejszą i zarazem najlepszą ekipę zawodów.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

W klasyfikacji klubowej 4. rundy pływacy KSZO wywalczyli 30631 punktów i wyprzedzili Salos Cortile Kielce (12915) oraz Barakudę Starachowice (9836). Po czterech rundach ostrowczanie mają już na koncie 133877 punktów i zdecydowanie przewodzą klasyfikacji generalnej ligi, wyprzedzając Barakudę Starachowice (48660) i Salos Cortile Kielce (45557).

Pływacy KSZO na podium 4. rundy:

16 lat i starsi
Mężczyzn, 50m dowolny: 2. Majsak Dawid 24.39, 3. Michta Bartosz 24.80
Kobiet, 200m klasyczny: 1. Ofman Julia 2:39.68
Mężczyzn, 200m klasyczny: 1. Lis Jan 2:27.15, 2. Wolski Kuba 2:37.19
Kobiet, 100m grzbietowy: 1. Petrykowska Adrianna 1:07.84, 2. Steć Oliwia 1:08.94
Mężczyzn, 100m grzbietowy: 1. Radkiewicz Kajetan 1:00.13
Mężczyzn, 400m dowolny: 1. Radkiewicz Kajetan 4:06.41
Kobiet, 100m zmienny: 3. Ofman Julia 1:08.80
Mężczyzn, 100m zmienny: 2. Majsak Dawid 1:02.86, 3. Lis Jan 1:03.67
Mężczyzn, 200m motylkowy: 1. Michta Bartosz 2:08.10, 2. Karaś Oskar 2:32.71
Kobiet, 4 x 50m zmienny: 1. KSZO 1 (Petrykowska Adrianna, Ofman Julia, Steć Oliwia, Szafrańska Malwina) 2:08.24
Mężczyzn, 4 x 50m zmienny: 1. KSZO 2 (Radkiewicz Kajetan, Mazan Mikołaj, Michta Bartosz, Sojda Eryk) 1:54.32

14 - 15 lat
Kobiet, 50m dowolny: 1. Sadłos Zofia 28.81, 2. Celińska Małgorzata 29.63, 3. Szafrańska Malwina 29.87
Kobiet, 200m klasyczny: 1. Kamińska Zuzanna 2:37.37, 2. Górniak Gabriela 3:00.44
Mężczyzn, 200m klasyczny: 1. Mazan Mikołaj 2:42.11
Kobiet, 100m grzbietowy: 1. Sulik Alicja 1:08.55
Kobiet, 400m dowolny: 1. Szafrańska Malwina 4:43.47, 2. Celińska Małgorzata 4:52.71
Kobiet, 100m zmienny: 1. Kamińska Zuzanna 1:08.05, 2. Sadłos Zofia 1:11.93, 3. Sulik Alicja 1:12.43
Kobiet, 4 x 50m zmienny: 1. KSZO 2 (Sulik Alicja, Kamińska Zuzanna, Sadłos Zofia, Celińska Małgorzata) 2:03.83

13 lat
Mężczyzn, 50m dowolny: 3. Wicha Antoni 31.95
Kobiet, 400m dowolny: 1. Woźniak Beata 4:57.39
Mężczyzn, 400m dowolny: 3. Wicha Antoni 5:15.92
Kobiet, 100m zmienny: 1. Woźniak Beata 1:13.28
Mężczyzn, 100m zmienny: 3. Tobiszewski Mikołaj 1:26.66

12 lat
Kobiet, 50m dowolny: 2. Gil Laura 30.00, 3. Beksińska Amelia 30.53
Mężczyzn, 50m dowolny: 1. Grzesik Franciszek 27.40, 3. Batugowski Szymon 29.92
Kobiet, 200m klasyczny: 2. Górniak Adrianna 3:16.97
Mężczyzn, 200m klasyczny: 2. Batugowski Szymon 2:56.75, 3. Kalita Michał 3:05.59
Kobiet, 100m grzbietowy: 1. Beksińska Amelia 1:13.51, 3. Mozal Marcela 1:29.51
Mężczyzn, 100m grzbietowy: 3. Rdzanek Mikołaj 1:24.33
Kobiet, 100m zmienny: 2. Gil Laura 1:16.30, 3. Jama Michalina 1:20.57
Mężczyzn, 100m zmienny: 1. Grzesik Franciszek 1:09.17, 3. Budzeń Patryk 1:20.49
Kobiet, 4 x 50m zmienny: 1. KSZO 3 (Gil Laura, Beksińska Amelia, Jama Michalina, Górniak Adrianna) 2:22.84, 2. KSZO 4 (Bielecka Lena Zagraj Zuzanna, Kozub Amelia, Sulik Hanna) 2:40.54
Mężczyzn, 4 x 50m zmienny: 1. KSZO 3 (Budzeń Patryk, Kalita Michał, Batugowski Szymon, Grzesik Franciszek) 2:18.06, 2. KSZO 4 (Rdzanek Mikołaj, Kępiński Rafał, Kogut Bartosz, Bezak Bartłomiej) 2:37.73

/kszo.info/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 232 razy,
ostatnio: 2021-10-20 22:09:38
Skomentuj artykuł:
Powrót