Wiadomo軼i z Ostrowca 安i皻okrzyskiego

Powr鏒2019-12-16

Tomaszewski ze srebrem w Opolu, Stefa雟ki z br您em w Lublinie!

W miniony weekend na p造walniach w Opolu i Lublinie odbywa造 si rocznikowe mistrzostwa kraju na kr鏒kim basenie dla 15 i 16-latk闚. Z obu imprez p造wacy KSZO Ostrowiec 安i皻okrzyski wr鏂ili z medalem. W Opolu srebro na dystansie 50 metr闚 stylem motylkowym w Zimowych Mistrzostwach Polski Junior闚 15 lat wywalczy pozyskany niedawno do ostrowieckiego klubu zUKS Tri-Team Rumia Aleks Tomaszewski, natomiast w Lublinie br您 dla KSZO na dystansie 100 metr闚 stylem dowolnym w Zimowych Mistrzostwach Polski Junior闚 16 lat wywalczy wychowanek pomara鎍zowo - czarnych Patryk Stefa雟ki.

Kliknij na ikon aby powi瘯szy za陰cznik

ZMP15 - Opole
Aleks Tomaszewski - 10. na 50m grzbietowym 27.12 (8. w el. 27.14), 13. na 100m grzbietowym 1:00.46, 2. na 50m motylkowym 25.04 (3. w el. 25.29), 5. na 100m motylkowym 55:12 (5. w el. 56:28),4. na 200m motylkowym 2:02.53 (4. w el. 2:07.53).
Oliwia Ste - 14. na 50m grzbietowym 30.65 (13. w el. 30.73), 7. na 100m grzbietowym 1:04.83 (6. w el. 1:05.56), 5. na 200m grzbietowym 2:19.59 (6. w el. 2:20.72).
Jan Lis - 14. na 50m klasycznym 30.72 (12. w el. 30.82), 12. na 100m klasycznym 1:07.13 (12. w el. 1:06.90), 19. na 200m klasycznym 2:33.43 (15. w el. 2:28.76).
Filip Skierniewski - 24. na 50m dowolnym 24.84, 32. na 100m dowolnym 54.88, 25. na 50m motylkowym 26.93, 28. na 100m motylkowym 1:01.41, 15. na 100m zmiennym 1:01.34 (17. w el. 1:02.43).
Jakub Bara雟ki - 17. na 100m dowolnym 53.61 (18. w el. 53.81), 27. na 200m dowolnym 2:00.06, 26. na 50m grzbietowym 28.68, 24. na 100m grzbietowym 1:02.85.
Julia Falfus - 41. na 200m dowolnym 2:19.59, 33. na 400m dowolnym 4:53.83, 18. na 800m dowolnym 9:52.84, 34. na 100m klasycznym 1:20.93.
Julian Szele幡iak - Bia趾owski - 23. na 100m dowolnym 54.37, 20. na 200m dowolnym 2:03.14 (14. w el. 1:58.31), 46. na 400m dowolnym 4:24.63.
Adam Siembida - 32. na 50m klasycznym 32.18, 28. na 100m klasycznym 1:09.83, 21. na 200m klasycznym 2:31.73.
Kuba Wolski - 50. na 50m dowolnym 25.57, 48. na 100m dowolnym 56.01, 23. na 50m motylkowym 26.78, 34. na 100m motylkowym 1:02.07, 18. na 100m zmiennym 1:02.62 (20. w el. 1:02.92).
Sztafety:
4 x 100m dowolny ch這pc闚: 5. KSZO (Jakub Bara雟ki, Julian Szele幡iak - Bia趾owski, Filip Skierniewski, Aleks Tomaszewski) 3:34.24
4 x 100m zmienny ch這pc闚: 5. KSZO (Jakub Bara雟ki, Aleks Tomaszewski, Jan Lis, Julian Szele幡iak - Bia趾owski) 3:56.15
4 x 200m dowolny ch這pc闚: 7. KSZO (Filip Skierniewski, Jakub Bara雟ki, Aleks Tomaszewski, Julian Szele幡iak - Bia趾owski) 7:59.04

ZMP16 - Lublin
Patryk Stefa雟ki - 7. na 50m dowolnym 23.38 (9. w el. 23.63), 3. na 100m dowolnym 50.73 (2. w el. 51.02), 7. na 200m dowolnym 1:53.04 (8. w el. 1:53.44), 6. na 100m zmiennym 58.05 (3. w el. 58.85), 4. na 200m zmiennym 2:05.47 (6. w el. 2:08.20).
Kacper Borowski - 32. na 50m motylkowym - 27.06, 18. na 100m motylkowym 58.35 (19. w el. 58.64), 14. na 200m motylkowym 2:10.09 (15. w el. 2:11.31).
Maciej Tarka - 16. na 100m grzbietowym 59.97 (19. w el. 1:00.85), 36. na 50m motylkowym 27.23, 26. na 100m motylkowym 1:00.41.
Zuzanna ζbaj - 30. na 50m dowolnym - 28.53, 28. na 100m dowolnym 1:04.11, 28. na 200m dowolnym 2:20.92, 33. na 50m motylkowym 31.91, 25. na 100m zmiennym 1:14.68.
Dominik Walczyk - 60. na 50m dowolnym 25.66, 52. na 100m dowolnym 55.98, 41. na 200m dowolnym 2:02.14, 57. na 50m motylkowym 28.40.

/kszo.info/

Podziel si ze znajomymi:
Czytany: 3177 razy,
ostatnio: 2020-06-06 03:34:40
Skomentuj artyku:
Powr鏒