Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2020-01-03

Turniej Świąteczno - Norowoczny Tenisa Stołowego w kategoriach szkolnych - wyniki

W Hali Sportowo - Widowiskowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim rozegrano XI Świąteczno - Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego w kategoriach Szkół Podstawowych (2007 i młodsi, 2005-2006) i Szkół Średnich. Do rywalizacji przystąpiło w sumie 25 osób. Zmagania przy stołach wygrali odpowiednio Kamil Kos, Sylwia Stala i Paweł Rożek.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

 

Kategoria Szkoły Podstawowe 2007 i młodsi
Grupa A:
Paweł Sękul - Jakub Białek 0:2
Filip Białek - Michał Kasprowicz 2:0
Jakub Białek - Filip Białek 2:0
Adam Bojar - Paweł Sękul 0:2
Filip Białek - Adam Bojar 2:0
Michał Kasprowicz - Jakub Białek 0:2
Adam Bojar - Michał Kasprowicz 0:2
Paweł Sękul - Filip Białek 1:2
Michał Kasprowicz - Paweł Sękul 1:2
Jakub Białek - Adam Bojar 2:0
Kolejność: 1. Jakub Białek 8pkt, 2. Filip Białek 6pkt, 3. Paweł Sękul 4pkt, 4. Michał Kasprowicz 2pkt, 5. Adam Bojar 0.
Grupa B:
Kamil Kos - Kacper Czarnecki 2:0
Albert Czuba - Igor Zięba 2:1
Kacper Czarnecki - Albert Czuba 2:0
Maciej Starachowski - Kamil Kos 0:2
Albert Czuba - Maciej Starachowski 2:0
Igor Zięba - Kacper Czarnecki 0:2
Maciej Starachowski - Igor Zięba 0:2
Kamil Kos - Albert Czuba 2:0
Igor Zięba - Kamil Kos 0:2
Kacper Czarnecki - Maciej Starachowski 2:0
Kolejność: 1. Kamil Kos 8pkt, 2. Kacper Czarnecki 6pkt, 3. Albert Czuba 4pkt, 4. Igor Zięba 2pkt, 5. Maciej Starachowski 0.
Półfinały:
Jakub Białek - Kacper Czarnecki 1:2
Filip Białek - Kamil Kos 0:2
O 3. miejsce: Jakub Białek - Filip Białek 0:3
O 1. miejsce: Kamil Kos - Kacper Czarnecki 3:0

XI Swiateczno Norowoczny Turniej Tenisa Stolowego szkolne 2

Kategoria Szkoły Podstawowe 2005-2006
Grupa A:
Wojciech Zięba - Sylwia Stala 0:2
Bartłomiej Łaskawy - Jeremiasz Kamiński 1:2
Sylwia Stala - Jeremiasz Kamiński 2:0
Wojciech Zięba - Bartłomiej Łaskawy 0:2
Bartłomiej Łaskawy - Sylwia Stala 0:2
Jeremiasz Kamiński - Wojciech Zięba 2:0
Kolejność: 1. Sylwia Stala 6pkt, 2. Jeremiasz Kamiński 4pkt, 3. Bartłomiej Łaskawy 2pkt, 4. Wojciech Zięba 0.
Grupa B:
Krystian Czuba - Katarzyna Rożek 0:2
Mateusz Kaptur - Natalia Kowal 2:0
Katarzyna Rożek - Natalia Kowal 2:0
Krystian Czuba - Mateusz Kaptur 0:2
Mateusz Kaptur - Katarzyna Rożek 2:0
Natalia Kowal - Krystian Czuba 2:1
Kolejność: 1. Mateusz Kaptur 6pkt, 2. Katarzyna Rożek 4pkt, 3. Natalia Kowal 2pkt, 4. Krystian Czuba 0.
Półfinały:
Mateusz Kaptur - Jeremiasz Kamiński 2:0
Sylwia Stala - Katarzyna Rożek 2:0
O 3. miejsce: Jeremiasz Kamiński - Katarzyna Rożek 0:3
O 1. miejsce: Mateusz Kaptur - Sylwia Stala 0:3

XI Swiateczno Norowoczny Turniej Tenisa Stolowego szkolne 3

Kategoria Szkoły Średnie
Grupa A:
Kacper Krakowiak - Paweł Rożek 0:2
Krystian Lisowski - Filip Konefał 0:2
Paweł Rożek - Filip Konefał 2:0
Kacper Krakowiak - Krystian Lisowski 0:2
Krystian Lisowski - Paweł Rożek 0:2
Filip Konefał - Kacper Krakowiak 2:0
Kolejność: 1. Paweł Rożek 6pkt, 2. Filip Konefał 4pkt, 3. Krystian Lisowski 2pkt, 4. Kacper Krakowiak 0.
Grupa B:
Natalia Przygoda - Arkadiusz Czosnek 0:3
Michał Bojar - Natalia Przygoda 3:2
Arkadiusz Czosnek - Michał Bojar 3:0
Kolejność: 1. Arkadiusz Czosnek 4pkt, 2. Michał Bojar 2pkt, 3. Natalia Przygoda 0.
Półfinały:
Paweł Rożek - Michał Bojar 2:0
Arkadiusz Czosnek - Filip Konefał 2:1
O 3. miejsce: Michał Bojar - Filip Konefał 0:3
O 1. miejsce: Paweł Rożek - Arkadiusz Czosnek 3:0

XI Swiateczno Norowoczny Turniej Tenisa Stolowego szkolne 4

/MOSiR O-c/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 4917 razy,
ostatnio: 2020-10-19 23:42:31
Skomentuj artykuł:
Powrót