Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2004-01-15

Czy Stasiak Opoczno zostanie prezeniesiony do Ostrowca?

      "Gazeta" dowiedziała się, że od 1 lutego piłkarze Stasiaka Opoczno będą trenować w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

      Mirosław Stasiak, właściciel klubu z Opoczna, nie ukrywał, że chce przenieść drużynę do innego miasta. Najpoważniejszą ofertę złożyły mu władze Ostrowca. Tamtejszy KSZO jest bowiem bardzo zadłużony i ma małe szanse na wyjście z kryzysu. Jego działacze wpadli więc na pomysł połączenia ze Stasiakiem. - Ja mam duży atut, bo moja spółka jest czysta, nie ma nawet złotówki długu - podkreśla Mirosław Stasiak. Właściciel klubu z Opoczna chciałby powtórzyć posunięcie Antoniego Ptaka, który latem przeniósł Piotrcovię do Szczecina. Różnica jest jedna: Stasiak rozważa możliwość sprzedaży spółki sportowej, której jest właścicielem.


    Przypomnijmy, że w ubiegłym tygodniu dostał propozycję przeniesienia drużyny do Łodzi i połączenia jej z RTS Widzew. Zdradził wówczas, że ma jeszcze oferty z Częstochowy i Olsztyna. Jednak najbardziej zaawansowane są negocjacje z KSZO. Wczoraj miał się spotkać z hiszpańskim właścicielem huty Ostrowiec. Rozmowy zostały jednak przełożone na dziś. Tymczasem działacze klubu z Ostrowca poinformowali piłkarzy KSZO, żeby zostali w mieście i nie pozbywali się mieszkań, bo wkrótce przeniesie się tam drużyna Stasiaka.


    Zapytaliśmy Stasiaka, czy przenosi drużynę do Ostrowca? - Nie potwierdzam i nie zaprzeczam - odpowiedział. - Przygotowuję się do wielkiego skoku, niczym Adam Małysz.


    /jar, jw 14-01-2004/


     
/ Gazeta.pl/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 27636 razy,
ostatnio: 2020-09-21 03:20:48
Skomentuj artykuł:
Powrót