Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2019-10-19

Puchar za Dużą Świętokrzyską Ligę Pływacką dla KSZO!

Na Pływalni Rawszczyzna w Ostrowcu Świętokrzyskim rozegrana została ostatnia - szósta runda Dużej Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej. Drużynowo ostatnie zawody, jak również klasyfikację generalną całego sezonu, z ogromną przewagą wygrali gospodarze - pływacy KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

W zestawieniu najlepszych wyników wg punktów 6. rundy w czołowej dwudziestce zawodów znaleźli się wśród chłopców: Jakub Wilk - na 1 miejscu, Patryk Stefański -4, Michał Klimas -5, Aleks Tomaszewski -7, Julian Szeleźniak-Białkowski -8, Wiktor Rajca -9, Bartosz Michta -10, Kajetan Radkiwicz -11, Daniel Auguścik -12, Dawid Majsak -13, Jan Król -14, Kacper Borowski -15, Filip Skierniewski -16, Dominik Bielawa -17, Jan Lis -18, Hibert Ciszewski -19 i Jakub Barański -20, a wśród dziewcząt: Oliwia Kurasińska -2, Oliwia Steć -4, Natalia Przygoda -5, Zuzanna Kamińska -7, Adrianna Petrykwoska -11, Zuzanna Łabaj -12, Malwina Szafrańska i Małgorzata Celińska -14, Zofia Sadłos -18 i Julia Falfus -19.

Pływacy KSZO na podium 6. rundy:
100m dowolny dziewcząt:
15 lat i starsi: 2. Przygoda Natalia 1:01.86, 3. Steć Oliwia 1:03.20
13 lat: 1. Szafrańska Malwina 1:04.10, 2. Celińska Małgorzata 1:04.12, 3. Sadłos Zofia1:06.50
100m dowolny chłopców:
15 lat i starsi: 3. Stefański Patryk 52.90
14 lat: 2. Sojda Eryk 1:00.26
13 lat: 2. Kotwica Jakub 1:03.32, 3. Mazan Mikołaj 1:03.78
50m klasyczny dziewcząt:
15 lat i starsi: 2. Przygoda Natalia 36.88, 3. Kurasińska Oliwia 37.81
14 lat: 2. Petrykowska Adrianna 38.37
13 lat: 1. Kamińska Zuzanna 35.29, 2. Sadłos Zofia 36.71, 3. Górniak Gabriela 38.48
50m klasyczny chłopców:
15 lat i starsi: 1. Klimas Michał 29.86, 2. Skierniewski Filip 31.34, 3. Bielawa Dominik 31.56
13 lat: 1. Mazan Mikołaj 35.04, 2. Gunia Miłosz 38.51
200m grzbietowy dziewcząt:
15 lat i starsi: 1. Steć Oliwia 2:23.93
200m grzbietowy chłopców:
15 lat i starsi: 1. Król Jan 2:09.58, 3. Tomaszewski Aleks 2:12.75
400m zmienny dziewcząt:
13 lat: 1. Celińska Małgorzata 5:50.38, 2. Górniak Gabriela 6:09.84
800m dowolny dziewcząt:
15 lat i starsi: 1. Kurasińska Oliwia 9:36.64, 2. Falfus Julia 10:17.12, 3. Kowalska Karolina 10:36.17
14 lat: 1. Petrykowska Adrianna 9:59.79
800m dowolny chłopców:
15 lat i starsi: 1. Wilk Jakub 8:26.81
14 lat: 1. Michta Bartosz 8:58.52, 2. Radkiewicz Kajetan 8:59.07
200m zmienny dziewcząt:
15 lat i starsi: 3. Łabaj Zuzanna 03 KSZO Ostrowiec Św 2:41.82
13 lat: 1. Kamińska Zuzanna 2:32.90, 2. Sulik Alicja 2:48.04, 3. Bielecka Maja 2:48.16
100m motylkowy dziewcząt:
13 lat: 1. Szafrańska Malwina 1:11.46
100m motylkowy chłopców:
15 lat i starsi: 2. Tomaszewski Aleks 57.68, 3. Majsak Dawid 58.96
14 lat: 1. Michta Bartosz 1:00.99, 3. Radkiewicz Kajetan 1:04.77
13 lat: 1. Kotwica Jakub 1:10.80, 2. Błasiak Jan 1:19.05
4 x 200m dowolny dziewcząt:
13 lat: 1. KSZO 3 (Bielecka Maja, Sadłos Zofia, Celińska Małgorzata, Kamińska Zuzanna) 9:53.50

Szczegółowe wyniki na stronie: sozp.org

/kszo.info/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 1094 razy,
ostatnio: 2019-11-12 14:46:02
Skomentuj artykuł:
Powrót