Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2010-02-12

Hatt trick w siedem minut

Piłkarze KSZO Ostrowiec w. rozegrali kolejny mecz sparingowy. Na boisku Piłkarskiego Orodka Treningowego podopieczni trenera Czesława Jakołcewicza zmierzyli się z trzecioligow Nid Pińczów, pokonujc rywala aż 6:0.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik
Po bezbarwnej pierwszej połowie, druga odsłona meczu toczyła się już w dużo szybszym tempie, pod dyktando KSZO. W 51 minucie wynik spotkania otworzył ostrowiecki stoper - Radosław Kardas, który na dwie raty pokonał bramkarza Nidy. Po ponad godzinie gry na 2:0 podwyższył Jakub Cieciura, który otrzymał dokładne dorodkowanie z połowy boiska od Jarosława Wieczorka, który wypucił kolegę z zespołu w uliczkę i ten nie miał problemów z umieszczeniem piłki obok bezradnie interweniujcego golkipera z Pińczowa.

Trzy minuty póĽniej kolejn bramkę w meczu po dograniu Jakuba Cieciury zdobył głow Adam Cieliński, który w 71 minucie dołożył kolejne trafienie. Tym razem po składnej akcji Krystiana Kanarskiego, który z końcowej linii boiska ostro dograł futbolówkę na drug stronę, gdzie tylko na to czekał napastnik KSZO. W 74 minucie klasycznego hatt tricka ustrzelił włanie Cieliński, który wykorzystał dokładne dogranie Łukasza Szymoniaka. Była to już pita bramka tego napastnika w sparingach rozegranych do tej pory przez piłkarzy KSZO. Wynik w 79 minucie ustalił kapitan zespołu Krystian Kanarski, który na raty zdobył szóst bramkę dla podopiecznych Czesława Jakołcewicza.

KSZO: Bbel - Gołasa, Ciesielski, Nowik, Stachurski, Kajca, Dybiec, Dziewulski, Sobczyński, Kapsa, Żelazowski oraz Kardas, Szymoniak, Cieciura, Wieczorek, Frańczak, Skórnicki, Kanarski, Cieliński
Nida: Zyguła - Ciacia, Głuc, Szafraniec, Karpiński, Myca, Madej, Sęk, Wilkus, Chlewicki, Zaremba oraz Kłos, Pęcherz, Kasza, M. Mika

Bramki: Radosław Kardas 51', Jakub Cieciura 64', Adam Cieliński 67', 71', 74', Krystian Kanarski 79'