Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2010-01-14

Dobry początek młodziczek MUKS Jedynka


Drugie miejsce zajęły młodziczki MUKS Jedynka Ostrowiec w pierwszym turnieju Młodzieżowej Ogólnopolskiej Ligi Siatkówki.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik
Młodziczki MUKS Jedynka zostały zgłoszone do Młodzieżowej Ogólnopolskiej Ligi Siatkówki, będącej uzupełnieniem rozgrywek wojewódzkich, w której grają zawodniczki urodzone w roku 1995 i młodsze.
- W naszym województwie poziom i ilość zespołów nie pozwalają na pełny rozwój i osiąganie wyników liczących się w kraju, dlatego postanowiliśmy zgłosić się do MOLS- mówi Wiesław Kepel, trener młodziczek.


Pierwszy turniej odbył się w dniach 11-12 stycznia w Łańcucie. Nasze zawodniczki rozegrały dobry turniej w grupie sześciu mocnych zespołów i zajęły drugie miejsce za MKS Łańcut I, a przed UKS Orlik Rzeszów, UKS Trójka Leżajsk, Tomasovią Tomaszów Lubelski i MKS Łańcut II.


MKS Jedynka Ostrowiec na turnieju w Łańcucie reprezentowali: Iga Zieja, Martyna Ćwiklińska, Magdalena Kośla, Martyna Sałatowska, Patrycja Magierowska, Barbara Szostak, Daria Kaczmarska, Anna Panaszewska, Zuzanna Gregorczyk, Gabrysia Sobusia, Wiktoria Wiśniewska oraz trener Wiesław Kepel.
Kolejne turnieje zostały zaplanowane na: 13-14 marca w Tomaszowie Lubelskim, 17-18 kwietnia w Ostrowcu, 1-3 maja w Łańcucie oraz w czerwcu ogólnopolski finał.
/Waldemar Frańczak, 14 stycznia 2010, 6:35/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 12681 razy,
ostatnio: 2020-05-27 19:43:08
Skomentuj artykuł:
Powrót