Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2010-07-13

Jarosław Wieczorek i Jakub Woropajew trenują z KSZO Ostrowiec


Jarosław Wieczorek znowu trenuje z KSZO. W dwóch najbliższych sparingach w ostrowieckim zespole będzie też testowany Jakub Woropajew, który ostatnio występował w Elanie Toruń.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik
-Jarek Wieczorek wrócił, mam nadzieję, że dojdzie do porozumienia z prezesem i nadal będzie grał w naszym zespole - powiedział trener Czesław Jakołcewicz.
Z końcem czerwca Jarosławowi Wieczorkowi wygasła umowa z KSZO. Rozmawiał na temat nowych warunków gry w tym klubie, ale wtedy nie doszedł do porozumienia z prezesem Piotrem Zielińskim. Być może teraz uda się porozumieć co do nowego kontraktu i w zbliżającym się sezonie Jarosław Wieczorek nadal będzie reprezentował barwy ostrowieckiego zespołu.
Od poniedziałku z KSZO trenuje też 21-letni Jakub Woropajew, były obrońca Orlicza Suchedniów, MKS KSZO Junior, Stali Poniatowa, Kotwicy Kołobrzeg, ostatnio grający w Elanie Toruń. Będzie sprawdzony w dwóch najbliższych sparingach KSZO - środowym z Resovią Rzeszów, który odbędzie się na boisku przy ulicy Kolejowej w Ostrowcu - początek o godzinie 17 i sobotnim wyjazdowym meczu kontrolnym ze Stalą Stalowa Wola.
//dor/, 12 lipca 2010, 20:29/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 8848 razy,
ostatnio: 2020-08-07 02:43:32
Skomentuj artykuł:
Powrót