Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2010-07-16

Tańsze wejściówki na mecze KSZO


Kibice mogą liczyć na obniżkę cen biletów. Aby obejrzeć I-ligowy mecz przy ulicy Świętokrzyskiej trzeba będzie przeznaczyć 10 zł na bilet normalny lub 5 zł na bilet ulgowy.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik
Pełniący obowiązki prezesa Piotr Zieliński postanowił w ten sposób przyciągnąć na trybuny większą liczbę sympatyków piłki nożnej. Karnety będzie można nabywać w kasie klubu po 20 lipca.


Sama zasada wpuszczania kibiców na stadion będzie podobna jak w ubiegłym roku, gdyż w tej materii ustawa się nie zmieniła, więc kibice muszą się liczyć z kontrolą przy wejściu. W przypadku spotkań, które nie będą zakwalifikowane jako mecze podwyższonego ryzyka odejdzie jednak żmudne spisywanie danych od kibiców.


- Jesteśmy w trakcie ustaleń z policją i Polskim Związkiem Piłki Nożnej, ponieważ są naciski, aby mecze rozgrywane przy Świętokrzyskiej odbywały się bez udziału kibiców drużyn przyjezdnych. Jest to związane z wciąż trwającą budową hali sportowej. Na ten moment całkowicie zamknięte jest wejście od ulicy Świętokrzyskiej, którym do tej pory wchodzili na obiekt osoby niepełnosprawne, specjalni goście i dziennikarze. Ciężko będzie od tej zasady odstąpić, jednak rozmowy wciąż trwają - powiedział dyrektor KSZO SSA, Zbigniew Grombka.
/Rafał SOBOŃ, 15 lipca 2010, 19:52/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 10936 razy,
ostatnio: 2020-09-26 09:57:15
Skomentuj artykuł:
Powrót