Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2012-11-17

Kolejne zwycięstwo Polski

Torniej 4 Narodów

W drugim dniu Turnieju Czterech Narodów drużyna SMS Spała przegrała z Rosją 1:3, a Polska pokonała Czechy 3:0. Wygrana reprezentacji Polski zbliża ją do zwycięstwa w turnieju.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

SMS Spała – Rosja 1:3 (25:27, 25:23, 21:25, 23:25)
Zawodnicy spalskiej szkoły dobrze rozpoczęli spotkanie z Rosjanami. Przez większość seta prowadzili, ale goście w końcówce doprowadzili do remisu i wygrali na przewagi. W drugim secie Polacy również wypracowali sobie przewagę, co prawda pod koniec odsłony stracili kilka piłek, ale ostatecznie doprowadzili do zwycięstwa w tym secie. W dwóch kolejnych partiach lepsi okazali się Rosjanie, którzy wygrali kolejno do 21 i do 23.

Polska – Czechy 3:0 (25:15, 25:21, 25:17)
Reprezentacja Polski kadetów gładko i pewnie w trzech setach pokonała Czechów. Polacy bardzo dobrze spisywali się na zagrywce. Zagrali lepiej od rywali w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła. Dyktowali warunki gry od pierwszego do ostatniego gwizdka.