Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2003-10-13

Drachal szaleje na treningach


Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik
      W ubiegłym tygodniu jeden z treningów naszych drugoligowców był wyjątkowy.


    Oto bowiem zamiast tradycyjnych zajęć, trener Czesław Palik zorganizował gierkę wewnętrzną. Naprzeciwko siebie stanęły dwa zespoły, umownie przez nas nazwane A i B. I tak, w ekipie A grali Dymanowski - Wieprzęć, Rzeczycki, Pietrasiak, Głuc, Bąk, Giermasiński, Czpak, Kanarski, Drachal, a w ekipie B Kwapisz - Cieślikowski, Powroźnik, Jojko, Sadłowski, Sykuła, Tasić, Sobczak, Zajączkowski, Wróbel. Ten niecodzienny mecz toczył się według reguły dwa razy po trzydzieści minut. Gierka zakończyła się wygraną ekipy A 9:6. Nie opisywalibyśmy jednak tego meczu, gdyby nie występ w nim Andrzeja Drachala, który aż czterokrotnie wpisywał się na listę strzelców.


    Przypomnijmy, że Drachal już wcześniej trenował z naszą drużyną, ale nabawił się kontuzji i nasz szkoleniowiec nie dokończył testowania zawodnika. Co prawda Drachal ma obecnie ważny kontrakt z innym zespołem, ale niewykluczone, że w przyszłości być może zasili KSZO.


    Andrzej Drachal jest napastnikiem. Ma 22 lata. To wychowanek Radomiaka Radom. Niegdyś reprezentował drużynę olimpijską, prowadzoną przez Edwarda Klejndinsta. Niestety, z powodu kontuzji miał półtoraroczną przerwę w treningach. Do zdrowia powracał, grając w trzecioligowych zespołach z Kozienic i Radomia.


     /D. Kisiel/
/ /

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 24873 razy,
ostatnio: 2020-07-07 08:55:07
Skomentuj artykuł:
Powrót