Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2003-10-13

Nagrody starosty ostrowieckiego dla najbardziej usportowionych


Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik
      W czwartek, podczas uroczystości wręczenia utalentowanym uczniom nagród starosta ostrowiecki nie zapomniał o uzdolnionych sportowcach. Stypendia w wysokości 2 tys. zł otrzymali: piłkarz Klaudiusz Łatkowski, sztangistka Irmina Sławek oraz szachista Paweł Skrzypczak.


    Irmina Sławek, uczennica klasy maturalnej Zespołu Szkół w Kunowie, to zwyciężczyni Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Halowych, mistrzyni makroregionu centralnego i mistrzostw Polski Ludowych Zrzeszeń Sportowych.


    Klaudiusz Łatkowski, uczeń IV LO im. C. K. Norwida, rozegrał w barwach reprezentacji Polski ponad 50 meczów. Reprezentował Polskę na mistrzostwach Europy do lat 16 w Danii, obecnie półfinalista ME do lat 19. Nagrodę w imieniu naszego piłkarza, który przebywał na turnieju eliminacyjnym do ME w Wielkopolsce, odebrała mama - Katarzyna Łatkowska.


    Paweł Skrzypczak, to aktualny półfinalista mistrzostw Polski juniorów. Uczeń II LO im. J. Chreptowicza jest supermistrzem Ostrowca, mistrzem województwa juniorów, legitymuje się 5 i 6 miejscami, wywalczonymi na międzynarodowych turniejach szachowych w Dobczycach i w Rowach.


    Nagrody starosty odebrali: (od lewej) I. Sławek, P. Skrzypczak i K. Łatkowska (mama Klaudiusza)


/D.Kisiel/
/ /

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 30710 razy,
ostatnio: 2020-08-10 13:58:14
Skomentuj artykuł:
Powrót