Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2003-10-13

Przedziwna plaga kontuzji...


Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik
      W zespole piłkarskim KSZO obecnie aż ośmiu piłkarzy boryka się z przeróżnymi typami kontuzji i urazów. Nie w pełni zdrowia są tacy zawodnicy, jak Piotr Powroźnik, Pawłowie Cieślikowski i Zajączkowski, Adrian Sobczyński, Dariusz Pietrasiak, Grzegorz Sadłowski, Mirosław Maj. Nie we wszystkich zajęciach treningowych na dodatek uczestniczył Davor Tasić, który załatwiał na Słowacji sprawy związane z przedłużeniem swego pobytu w Polsce.


    Kolejny pech dotknął też Marcina Wróbla, który po czterech żółtych kartach musiał pauzować w meczu z Podbeskidziem. Trener Palik nie mógł też liczyć na wsparcie Klaudiusza Łatkowskiego, który dopiero w niedzielę wieczorem wracał z Wielkopolski z turnieju eliminacyjnego do mistrzostw Europy do lat 19.


    Nas mocno dziwi ta plaga kontuzji. Są tylko dwa wytłumaczenia jej występowania - albo piłkarze są niedotrenowani i nie wytrzymują fizycznie obciążeń, albo są przetrenowani i także z tych samych powodów są bardziej narażeni na urazy. Przyglądając się jedenastce KSZO można zaryzykować twierdzenie, że dopiero po solidnych zajęciach w okresie zimowym może stanowić wartościową drużynę.


        /D. Kisiel/
/ /

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 26650 razy,
ostatnio: 2020-07-15 02:47:40
Skomentuj artykuł:
Powrót