Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2001-05-14

W.Małocha: "Lepiej gramy z silniejszymi rywalami"

      -Mecz w Bełchatowie był dla nas bardzo ciężki, ale mam taką nadzieję, że rozstrzygnął chyba o układzie tabeli - mówi Wojciech Małocha. -W przerwie mieliśmy spore obawy przed grą w dziesięciu, ale jesteśmy dobrze przygotowani do rundy wiosennej, bo przecież w okrojonym składzie potrafiliśmy poradzić sobie z silnym rywalem i to na jego boisku. W szatni trener Tochel mówił nam to, co zawsze, żebyśmy grali do końca, a na pewno wygramy.


    Uwierzyliśmy mu i zrobiliśmy tak, jak chciał. Byliśmy znacznie lepszym zespołem. Co prawda w II połowie Bełchatów miał więcej o kazji do strzelenia gola, ale to my trafiliśmy do siatki.


    W meczach z ŁKS-em i Łęczną nie mamy już innego wyjścia, jak wygrać i zrealizować założone cele. Swoją drogą, mecze z Tłokami i Bełchatowem były zupełnie inne. Wychodzi na to, że w spotkaniach z zespołami lepszymi potrafimy grać lepiej, niż w konfrontacji z typowymi "murarzami". Z Bełchatowem Waldek Piątek bronił wspaniale i najprawdopodobniej uchronił nas przed remisem, jeśli nie przed porażką. Tak samo dobrze wprowadził się do zespołu Grzegorz Więzik. Potrafił przytrzymać piłkę w II linii i udowodnił, że jest potrzebny naszemu zespołowi.
/ D.Kisiel /

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 30043 razy,
ostatnio: 2020-08-11 11:54:20
Skomentuj artykuł:
Powrót