Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2012-01-03

Co tam w Sztabie WOŚP slychać ?

SZTAB MIEJSKI w Ostrowcu Świętokrzyskim przy Komendzie Hufca ZHP Ostrowiec Świętokrzyski postanowił, że oprócz koordynowania pracą wolontariuszy, których podczas trwania XX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie aż 300, to dodatkowo kolejny rok będzie prowadził aukcje internetowe.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik
Podczas XX Finału będziemy prowadzili aukcje tylko i wyłącznie na specjalnie założonym koncie na Allegro pod nazwą WOSPOstrowiecSw – powiedział Remigiusz Woźniak, odpowiedzialny za aukcje – Należy się tylko zarejestrować na Allegro i już można licytować. Przypomnijmy, że rok temu na aukcjach zadeklarowano: 13.025,5 zł., z samego Allegro – 11.338,85 zł. Także widać jaki niesamowity potencjał jest w tych aukcjach. Nadal czekamy i liczymy na jakieś fajne i unikalne gadżety, które będziemy mogli wystawić na aukcjach. Na informacje czekamy pod adresem wospostrowiec@gmail.com

W tym roku na aukcjach są już orginalne stroje piłkarskie (m.in. Realu Madryt i Celtic Glasgow) i kubeczki sportowe przekazane przez Sklep Centrum Sport (ul. Okólna) i kilka gadżetów z XIX Finału WOŚP. Na licytacjach znajdą się na pewno okolicznościowe koszulki i kubki ostrowieckiego WOŚP przekazane przez P.W. SOLTEX (ul. Polna 27),

Okolicznościowe gadżety na licytacje otrzymaliśmy od Posłów Jarosława Górczyńskiego i Zbigniewa Pacelta – powiedział Robert Rogala, komendant ostrowieckiego Hufca ZHP – Na pewno będzie szeroki wybór koszulek i kubków z okolicznościowymi nadrukami ostrowieckiego XX Finału WOŚP.

O godzinie 16.00 w kawiarence „DELICJA” (ul. Sienkiewicza) odbędzie się licytacja okolicznościowego tortu, a przez cały dzień wolontariusze WOŚP mogą tam liczyć na ciepłą herbatę i kawę a także ciastka. – powiedziała Teresa Woźniak, kwatermistrz ostrowieckiego Hufca ZHP - Do wylicytowania będzie także „Kolacja we dwoje” w „TAWERNIE NA KOŃCU ŚWIATA” (ul. Boya Żeleńskiego), kupon na samodzielne zrobienie sobie pizzy ze składników dostępnych w „PRIMO PIZZA” (os. Pułanki).

W godzinach od 13.00-16.00 na parkingu obok dawnego budynku MOPS (ul. Żabia) właściciele „NAUKI JAZDY Aneta i Grzegorz DUL” (ul. Wspólna) będą oferowali jazdę na trolejach. Natomiast Ostrowiecki Klub OFF-ROAD w Ostrowcu Świętokrzyskim oferuje przejażdżki po bezdrożach Ostrowca (ok. 50 minut).

Jak co roku nie zabraknie gadżetów typowo WOŚP’owych – powiedział Dariusz Czupryński, szef ostrowieckiego Sztabu WOŚP – Na aukcjach są m.in. kubki, smycze, koszulki, kalendarze trójdzielne, kalendarze kieszonkowe, kubki termiczne, książka Jurka Owsiaka, płyty DVD. Podczas naszej wizyty w Warszawie na wielu z nich autografy składał sam Jerzy Owsiak.

Na pewno sportowym wydarzeniem będzie mecz siatkówki AZS KSZO ze Spartą Warszawa, który odbędzie się 7 stycznia 2011 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej. Wejście na mecz jest bezpłatne, ale organizatorzy proszą o przygotowanie datków, które będzie można wrzucać do puszek wolontariuszy zbierających na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

Obsługę informatyczną zapewnia INFO NET s.c (ul. Trzeciaków) oraz Harcerska Służba Informacyjna Komendy Hufca ZHP Ostrowiec Świętokrzyskim. Wszelkie informacje na bieżąco na oficjalnej stronie ostrowieckiego sztabu pod adresem www.wosp.ostrowiec.info
/Taborecik/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 14691 razy,
ostatnio: 2020-09-18 14:19:45
Skomentuj artykuł:
Powrót