Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót
2002-12-01 17:31:00

Gitarowe Los Desperados

      15 grudnia o godz. 17.00 w Galerii Fotografii MCK wystąpi duet gitarowy Los Desperados. Bilety w cenie 10 zł. są do nabycia w Miejskim Centrum Kultury.


    Los Desperados tworzą Marcin Czarnecki i Piotr Dębowski. Muzycy ci ukończyli Akademię Muzyczną w Łodzi w 1994 roku. Od tego czasu występują wspólnie grając na scenach i w klubach Europy Zachodniej. W czasie jednego z występów na Korsyce zagrali z samym Patem Metheny.


    Los Desperados jest obecnie najpopularniejszym duetem gitarowym na polskiej scenie muzycznej. Muzycy tworzący zespół świetnie czują się w najróżniejszych gatunkach muzycznych.


    W ich repertuarze znaleźć można zarówno opracowania utworów klasycznych, jak i jazzowych, flamenco, country. Grę obu gitarzystów cechuje oryginalne i nowoczesne brzmienie. Wszędzie swą grą wywołują entuzjazm publiczności. Ich perfekcja techniczna, muzykalność, nieprawdopodobna witalność i wirtuozeria, świetne brzmienie i nadzwyczaj udane aranżacje zjednują im zagorzałych fanów wszędzie, gdzie zjawiają się na koncertach. Obecnie pracują nad nową płytą, która ukaże się wiosną przyszłego roku.


    pas
/ /

Podziel się nim ze znajomymi:

Czytany: 8439 razy,
ostatnio: 2019-08-18 08:26:29

Skomentuj ten artykuł:

Komentarze:

  ~
   
Jeszcze nikt się nie wypowiedział na ten temat.

Powrót

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 171       © 99-2019 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Świętokrzyski · Logopeda Ostrowiec

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij