Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2002-12-12

Zagra Jon Herington

Wigilia w Perspektywach

      Grudzień nigdy nie był miesiącem obfitującym w koncerty. W tym roku ten marazm chce przełamać Henryk Kraska, który na 14 grudnia przygotował kolejny występ zagranicznej gwiazdy w swoim Klubie Muzycznym "PERSPEKTYWY". Tym razem przed ostrowiecką publicznością zagra znakomity Jon Herington. Jest to gitarzysta, wokalista, kompozytor rodem z Nowego Jorku. Ma on na swoim koncie występy z Michaelem Breckerem , Bill Evans , Victorem Bailey"em, Randy Breckerem, Eliane Elias , Mikem Sternem. Jon ostatnio gra na stałe ze STEELY DAN (!).


    Jego debiutancka płyta "The Complete Rhyming Dictionary" ukazała się w 1992 roku, a nie tak dawno miał swą najnowszy album artysty "Like So". Nagrania z tego albumu, głęboko osadzone w rockowej stylistyce, można posłuchać na oficjalnej internetowej stronie artysty www.jonherington.com.


      Zapraszamy na nią szczególnie wszystkich niezdecydowanych, a gwarantujemy, że po zapoznaniu się z twórczością Jona znajdą oni czas, aby wziąć udział w koncercie amerykańskiego artysty w Ostrowcu.


    Dean Brown i Hiram Bullock dwaj muzycy, którzy już występowali w Klubie Muzycznym “Perspektywy" o wokalnych i muzycznych umiejętnościach Jona opowiadali w samych superlatywach. Czy potrzeba lepszej rekomendacji?


      Bilety w cenie 30 zł. można rezerwować już od jutra pod numerem 265 43 80 w Klubie "Perspektywy" po godz. 15.00.

 


    pas


     

/ /

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 10561 razy,
ostatnio: 2019-09-19 23:19:04
Skomentuj artykuł:
Powrót