Wiadomo軼i z Ostrowca 安i皻okrzyskiego

Powr鏒
2018-06-11 08:57:00

Mistrzostwa Ostrowca 安. w Zawodach Lekkoatletycznych Dziewcz徠 i ch這pc闚 rocznik 2002-2004

W dniach 4,5,6 maj 2018 r. na Stadionie Mi璠zyszkolnym przy ulicy 疾romskiego rozegrane zosta造 Mistrzostwa Ostrowca 安. w Zawodach Lekkoatletycznych Gimnazj闚. Organizatorem zawod闚 by Miejski O鈔odek Sportu i Rekreacji.

Zdj璚ia/za陰czniki do artyku逝:

Kliknij na ikon aby powi瘯szy za陰cznik

Wyniki zawod闚:

Rzut oszczepem:

dziewcz皻a (oszczep 500g):
1. Martyna Rokoszna PG3
2. Iza Sobo PG3
3. Julia Starzomska PG3

ch這pcy (oszczep 600g):
1. Oskar Pora PG3
2. Kacper Pa趾a PG1
3. Bartosz Zienkowski PG1
4. Bartosz Tomaszewski Sz.z.P

Rzut dyskiem:

dziewcz皻a (dysk 0,75kg):
1. Zuzanna Sitarska PG3
2. Patrycja Jurytko PG3
3. Starzomska Julia PG3
4. Wiktoria Michalaska PG3/2
5. Ola Kwiecie PG3/2

ch這pcy (dysk 1kg):
1. Tomasz Monte PG4
2. Daniel Walczyk PG4
3. Daniel Chamera PSP5
4. Mateusz Kluszczy雟ki PG3

Skok wzwy:

dziewcz皻a:
1. Julia Kwiecie PG3
2. Katarzyna Zi瑿a PG3

ch這pcy:
1. Pawe Wr鏏el PSP5

Skok w dal:

dziewcz皻a:
1. Natalia 砰wczyk PG4
2. Magdalena Kuzdak PG4
3.Natalia J璠rzejczyk PG3
4. Natalia G鏎niak PG4
5. Natalia Stolarek PG3

ch這pcy:
1. Dariusz Klis MOS
2. Pawe Tarabasz PG3
3. Jakub Kasprowicz ZSOMS
4. Konrad Rega Sz.z.P
5. Kacper Kadela ZSOMS
6. Pawe Mi鄂iewicz PG3
7. Olaf K康ziela PG3
8. Kamil Sieczka ZSOMS

Pchni璚ie kul:

dziewcz皻a:
1. Zuzanna Sitarska PG3
2. Roksana Polit PG3/2
3. Patrycja Mi鄂iewicz PG3
4. Ola Kwiecie PG3/2
5. Serwinowska
6. Katarzyna Kitowska PG3

ch這pcy:
1. Bartosz Tomaszewski Sz.z.P
2. Maciej Serafin PG1
3. Tomasz Monte PG4
4. Piotr Kutera PG3
5. Konrad Bocian PG1
6. Jakub Kunat PG3
7. Daniel Walczyk PG4
8. Aleksander Kowalski ZSOMS

Bieg na 100 m:

dziewcz皻a:
1. Natalia 砰wczyk PG4
2. Julia Kwiecie PG3
3. Martyna Rokoszna PG3
4. Natalia Wi郾iewska PG3
5. Aleksandra Sarna PG1

ch這pcy:
1. Jakub Kasprowicz ZSOMS
2. Kamil Sieczka ZSOMS
3. Bartosz Krupa PG3
4. Kacper Czerwonka PG1
5. Jakub Kunat PG3
6. Kacper Kaleta ZSOMS
7. Konrad Rega Sz.z.P
8. Pawe Mi鄂iewicz PG3

Bieg na 300 m:

dziewcz皻a:
1. Natalia Stolarek PG 3
2. Oliwia Cymer Sz.z.P
3. Sandra Popek PG4
4.Aleksandra Sarna PG1
5. Natalia Wi郾iewska PG3
6. Ola Przybys豉wska PG3
7. Ada Telecka Sz.z.P

ch這pcy:
1. Micha Surma雟ki PG4
2. Jakub Osuch PG4
3. Adam Stajek PG4

Bieg na 1000 m:

dziewcz皻a:
1.Patrycja Karasi雟ka PG3
2.Weronika Stalewska PG3
3.Wiktoria Gawro雟ka PG3

ch這pcy:
1. Olaf Wywia ZSOMS
2. Szymon Kopy Sz.z.P
3. Bartosz Michalski PG1
pk. Dariusz Kli MOS

Bieg na 600 m:

dziewcz皻a:
1. Julia Jedzikowska PG1
2. Nikola Trapsia PG3
3. Ada Telecka Sz.z.P
4. Karolina Dro盥瘸l PG3
5. Wiktoria Tomczyk Sz.z.P

Sztafeta 4x100 m:

dziewcz皻a:
1. PG4
2. PG3
3. PG1

ch這pcy:
1. PG3
2. ZSOMS/2

Klasyfikacja dru篡nowa:

dziewcz皻a:
1. PG3 163pkt
2. PG4 45pkt
3. PG1 24pkt
4. PG3/2 21pkt
5. Sz. z Pasj 12pkt

ch這pcy:
1. PG3 52pkt
2. GMS 49pkt
3. PG4 46pkt
4. PG1 34pkt
5. Sz.z Pasj 29pkt

/MOSiR O-c/

Podziel si nim ze znajomymi:

Czytany: 1770 razy,
ostatnio: 2018-11-21 16:55:22

Skomentuj ten artyku:

Komentarze:

  ~
   
Jeszcze nikt si nie wypowiedzia na ten temat.

Powr鏒

Strona g堯wna  ·  Aktualno軼i  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  U篡tkownicy  ·  Kontakt

Os鏏 online: 114       © 99-2017 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec 安i皻okrzyski · Ostrowiec 安. · Naprawa zderzak闚

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych us逝g. Korzystaj帷 ze strony wyra瘸sz zgod na ich u篡wanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przegl康arki. W ka盥ej chwili mo瞠sz te ustawienia zmieni wykorzystyj帷 odpowiednie funkcje przegl康arki. Zamknij