Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2010-08-09

Pięściarze KSZO rozpoczęli przygotowania

Dominika Podeszwiak na Mistrzostwa Europy?

Pięściarze KSZO Ostrowiec Św. rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Dominika Podeszwiak (KSZO Ostrowiec Św.) z Kingą Bzduch (R.M.G. Boks Ożarów) przebywały na zgrupowaniu kadry międzywojewódzkiej juniorek w Grudziądzu. Obóz wytrzymałościowo - siłowy zakończono serią sparingów.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik
- Dominika podczas walk spisywała się nadzwyczaj dobrze. Jeżeli forma naszej zawodniczki będzie rosła w takim tempie, to najprawdopodobniej w październiku wystartuje na mistrzostwach Europy we Francji - ocenia Łukasz Dybiec, wiceprezes KS KSZO ds. boksu.

16 sierpnia Dominika wyjeżdża na kolejny dwutygodniowy obóz, tym razem specjalistyczny.

W tym samym czasie w Białce Tatrzańskiej Andrzej Kołton oraz Damian Falecki trenowali z kadrą województwa Świętokrzyskiego pod okiem Grzegorza Nowaczka oraz Andrzeja Stawskiego. Kolejnym etapem w przygotowaniach naszych juniorów do nowego sezonu będzie obóz w Lubieni. Natomiast młodzieżowcy KSZO - Radosław Barański, Marcin Sałagan, Mateusz Najberg i Brajan Balcerowski - rozpoczęli dziś treningi na zgrupowaniu dochodzeniowym organizowanym w Ostrowcu Św. W Szkole Podstawowej nr 7 na Pułankach od poniedziałku do piątku w godzinach 10-12 do końca sierpnia prowadzone będą treningi dla początkujących.

- Zapraszamy młodzież z roczników 97, 96 i starszą. Najważniejszymi imprezami, do których właśnie się przygotowujemy, będą Mistrzostwa Polski Młodzieżowców w Starachowicach oraz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Rzeszowie. Trenerzy Eugeniusz Cioch i Ireneusz Tracz chcą jak najlepiej przygotować naszych zawodników do sezonu 2010/11 - mówi Łukaz Dybiec. - Chcemy również podziękować naszym sponsorom, panu Stanisławowi Szydłowskiemu oraz Hubertowi Mojeckiemu za zakup butów dla zawodników oraz sfinansowanie obozu dla naszej zawodniczki - dodał wiceprezes KS KSZO.
/J. Słodkiewicz/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 9037 razy,
ostatnio: 2019-09-21 05:29:58
Skomentuj artykuł:
Powrót