Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2017-09-26

Umowy podpisane

Władze powiatu zawarły umowy z wykonawcami, którzy zmodernizują bazę dydaktyczną szkół ponadgimnazjalnych na terenie powiatu opatowskiego. Prace mają zakończyć się w drugim kwartale 2018 roku.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

Modernizacja szkół, a przez to wysoki standard edukacji w szkołach ponadgimnazjalnych na terenie powiatu opatowskiego, to jedno z najważniejszych zadań obecnie realizowanych przez samorząd powiatowy. Obecnie w trzech szkołach samorząd powiatu realizuje projekty mające na celu unowocześnienie i wzmocnienie infrastruktury edukacyjnej, a przez to podnoszenie efektywności kształcenia i wzbogacenia swojej oferty edukacyjnej.
W ostatnim czasie władze powiatu opatowskiego zawarły już umowy z wykonawcami prac związanych z modernizacją Zespołu Szkół nr 2 w Opatowie oraz ożarowskiego Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej - Curie. W ramach podpisanych umów wykonają modernizację boisk i bieżni wraz z ich oświetleniem.
Wykonawcą prac w Zespole Szkół w Ożarowie jest firma ADA LIGHT sp. z o.o., natomiast modernizacją Zespołu Szkół nr 2 w Opatowie zajmie się firma RAD - BUD z Radomia. Katarzyna Kaszluga
/WS/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 8291 razy,
ostatnio: 2020-07-07 09:04:41
Skomentuj artykuł:
Powrót