Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2017-09-18

Rodzinnie pożegnali wakacje w Ożarowie

W Ożarowie radni Rady Miejskiej zorganizowali rodzinny piknik na pożegnanie wakacji. Liczne gry i zabawy, konkursy z nagrodami, darmowe dmuchańce oraz występy artystyczne zespołów młodzieżowych - to tylko niektóre atrakcje festynu, który odbył się na ożarowskim pasażu.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

W miniony piątek ożarowski pasaż osiedlowy zapełnił się po brzegi uczestnikami pikniku rodzinnego, którego organizatorem byli radni Rady Miejskiej. U najmłodszych uczestników pikniku największym zainteresowaniem cieszyły się darmowe dmuchańce, malowanie twarzy i włosów. Wyścig w workach, pokonanie dystansu z fajerką, zabawa w kapsle i klasy - to tylko niektóre z konkurencji, w których mogli wziąć udział wszyscy uczestnicy pikniku.
Organizatorzy zadbali również o atrakcje artystyczne. Na scenie wystąpili artyści z MGOK im. Aleksandra Patkowskiego, zespół muzyczny CREATIVE oraz formacja taneczna Dawida Bidzińskiego XDance. Piątkowe popołudnie umilił mieszkańcom osiedla swoim recitalem podopieczny DPS w Sobowie Ryszard Kruk.
W organizację pikniku czynnie zaangażowali się m.in.: Krystyna Wieczorek- przewodnicząca Rady Miejskiej, Małgorzata Olaś i Marcin Stańczyk - radni Rady Miejskiej. Patronat nad wydarzeniem sprawowali starosta opatowski Bogusław Włodarczyk oraz burmistrz Ożarowa Marcin Majcher.
- Gratuluję radnym pomysłu i chęci w angażowanie się w życie społeczne przez realizację ciekawych projektów i inicjatyw. Dziękuję za wszelkie inicjatywy organizacji wydarzeń plenerowych, które skupiają lokalną społeczność. Dzięki właśnie takim spotkaniom poznajemy się lepiej, integrujemy się. Przede wszystkim nie zamykamy się w domu i spędzamy aktywnie czas - powiedział Bogusław Włodarczyk, starosta opatowski. Katarzyna Kaszluga
/WS/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 10074 razy,
ostatnio: 2021-03-01 09:06:42
Skomentuj artykuł:
Powrót