Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2018-12-07

Noworoczny Turniej Piłki Nożnej 2019


Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

W zawodach mogą brać udział osoby pełnoletnie (posiadające dowód osobisty) zgłoszone do zawodów na formularzu zgłoszeniowym (dostępnym na stronie www.mosir.ostrowiec.pl). Kadra zespołu może składać się maksymalnie z 10 zawodników, a drużyny występować będą w 6-osobowym składzie (w tym bramkarz).

Zgłoszenia do zawodów przyjmowane są w siedzibie MOSiR (ul. Świętokrzyska 11, pokój 2.39). Można wysłać je również za pośrednictwem poczty e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zgłoszenia przyjmowane będą do 3 stycznia. System rozgrywek i zasady gry ustalone zostaną na spotkaniu organizacyjnym, które odbędzie się 3 stycznia o godz. 14.00 na Orliku Ogrody.

Drużyny, które zajmują miejsca I-III otrzymują puchary oraz nagrody rzeczowe. Wszystkie drużyny uczestniczące w turnieju otrzymują pamiątkowe dyplomy. Tradycyjnie każdy uczestnik będzie mógł również liczyć na kiełbaskę z grilla i gorącą herbatę.

Warunkiem udziału w turnieju będzie dokonanie opłaty wpisowej w wysokości 100 zł, która zostanie przeznaczona na koszty organizacyjne turnieju.
Ilość miejsc jest ograniczona (do 9 zespołów).

Pobierz: Regulamin | Formularz zgłoszenia

/MOSiR O-c/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 8137 razy,
ostatnio: 2020-09-19 12:24:25
Skomentuj artykuł:
Powrót