Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2019-12-09

Noworoczny Turniej Piłki Nożnej 2020

Tradycyjnie w pierwszy weekend po Sylwestrze amatorzy piłki nożnej w Ostrowcu Św. spotkają się na boisku Orlik Ogrody, by przywitać nowy rok na sportowo. 5 stycznia 2020 roku o godzinie 10 rozpocznie się XI Noworoczny Turniej Piłki Nożnej w kategorii OPEN o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego, organizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

W zawodach mogą brać udział osoby pełnoletnie (posiadające dowód osobisty) zgłoszone do zawodów na formularzu zgłoszeniowym (dostępnym na stronie www.mosir.ostrowiec.pl). Kadra zespołu może składać się maksymalnie z 10 zawodników, a drużyny występować będą w 6-osobowym składzie (w tym bramkarz).

Zgłoszenia do zawodów przyjmowane są w siedzibie MOSiR (ul. Świętokrzyska 11, pokój 2.39). Można wysłać je również za pośrednictwem poczty e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zgłoszenia przyjmowane będą do 2 stycznia (do godziny 12). System rozgrywek i zasady gry ustalone zostaną na spotkaniu organizacyjnym, które odbędzie się 2 stycznia o godz. 14.00 na Orliku Ogrody.

Drużyny, które zajmują miejsca I-III otrzymują puchary oraz nagrody rzeczowe. Wszystkie drużyny uczestniczące w turnieju otrzymują pamiątkowe dyplomy. Tradycyjnie każdy uczestnik będzie mógł również liczyć na kiełbaskę z grilla i gorącą herbatę.

Warunkiem udziału w turnieju będzie dokonanie opłaty wpisowej w wysokości 100 zł, która zostanie przeznaczona na koszty organizacyjne turnieju.
Ilość miejsc jest ograniczona (do 9 zespołów).

Pliki do pobrania: Regulamin | Formularz zgłoszenia (.DOC | .PDF)

/MOSiR O-c/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 8087 razy,
ostatnio: 2021-03-01 03:28:33
Skomentuj artykuł:
Powrót