Wiadomo軼i z Ostrowca 安i皻okrzyskiego

Powr鏒2020-03-02

P造wacy rywalizowali w Kozienicach w zawodach Arena Grand Prix Puchar Polski

Na krytej p造walni Delfin w Kozienicach rozegrano pierwsz w tym roku rund zawod闚 z cyklu Arena Grand Prix Puchar Polski w p造waniu. Z dobrej strony pokazali si p造wacy KSZO Ostrowiec 安i皻okrzyski, kt鏎zy na 25-metrowym basenie w Kozienicach plasowali si w czo堯wce zawodnik闚 w swoich rocznikach. Ostrowczanie a 58 razy stawali na podium (21 razy na najwy窺zym stopniu), zajmuj帷 2. miejsce w klasyfikacji medalowej. Kolejne zawody Arena Grand Prix Puchar Polski odb璠 si za 2 tygodnie w Warszawie, natomiast za niespe軟a miesi帷 (28-29 marca) najlepsi polscy p造wacy rywalizowa b璠 na ostrowieckiej Rawszczy幡ie.

Kliknij na ikon aby powi瘯szy za陰cznik
Wyniki p造wak闚 KSZO:
17 - 18 lat
Bielawa Dominik: 5. na 50m dowolnym 25:23, 4. na 200m dowolnym 1:58.06, 3. na 50m motylkowym 26.34, 2. na 100m motylkowym 57.56.
Borowski Kacper: 6. na 200m dowolnym 1:59.51, 8. na 50m motylkowym 27.45, 9. na 100m motylkowym 59.97.
Kesler Marcin: 9. na 200m dowolnym 2:01.80, 2. na 50m grzbietowym 29:09, 5. na 100m klasycznym 1:10.87, 3. na 400m zmiennym 4:50.39.
Klimas Micha: 2. na 50m dowolnym 24.75, 1. na 100m klasycznym 1:03.87, 1. na 200m klasycznym 2:18.66, 1. na 100m zmiennym 1:01.49.
Kr鏊 Jan: 1. na 50m grzbietowym 26.18, 1. na 200m grzbietowym 2:08.69, 1. na 50m motylkowym 25.13, 1. na 100m motylkowym 56.66.
Kurasi雟ka Oliwia: 5. na 200m dowolnym 2:20.77, 1. na 400m zmiennym 5:22.99.
Majsak Dawid: 1. na 50m dowolnym 24.16, 11. na 200m dowolnym 2:03.26, 2. na 50m motylkowym 26.11, 3. na 100m motylkowym 58.23.
Petrykwoska Adrianna: 10. na 50m dowolnym 29.58, 3. na 50m grzbietowym 31.78, 3. na 200m grzbietowym 2:27.92, 5. na 100m zmiennym 1:11.79.
Rajca Wiktor: 5. na 200m dowolnym 1:58.34, 10. na 50m motylkowym 28.14, 8. na 100m motylkowym 59.65, 1. na 400m zmiennym 4:34.80.
Wilk Jakub: 3. na 200m dowolnym 1:57.68.
安i徠ek Bartosz: 13. na 50m motylkowym 30:12, 14. na 100m motylkowym 1:06.54, 7. na 100m zmiennym 1:12.08.
16 lat
Falfus Julia: 4. na 200m dowolnym 2:21.42, 5. na 100m klasycznym 1:22.76, 3. na 200m klasycznym 2:58.73.
Lis Jan: 2. na 100m klasycznym 1:08.08, 2. na 200m klasycznym 2:28.16, 6. na 50m motylkowym 28.50, 9. na 100m motylkowym 1:02.92.
Siembida Adam: 3. na 100m klasycznym 1:09.98, 3. na 200m klasycznym 2:32.40, 9. na 100m zmiennym 1:08.61.
Skierniewski Filip: 9. na 50m dowolnym 26.03, 6. na 200m dowolnym 2:07.15, 4. na 50m motylkowym 27.62, 7. 100m motylkowym 1:02.01.
Ste Oliwia: 4. 50m dowolnym 28.78, 3. na 200m dowolnym 2:19.03, 2. na 50m grzbietowym 31.84, 1. na 200m grzbietowym 2:33.31.
Szele幡iak-Bia趾owski Julian: 7. na 50m dowolnym 25.81, 4. na 200m dowolnym 2:02.81, 2. na 50m motylkowym 27.57, 8. na 100m motylkowym 1:02.78.
Tomaszewski Aleks: 1. na 50m grzbietowym 27.70, 2. na 200m grzbietowym 2:13.17, 1. na 50m motylkowym 25.73, 2. na 100m motylkowym 57.39.
Wolski Kuba: 3. na 50m dowolnym 25.49, 4. na 200m grzbietowym 2:31.94, 3. na 50m motylkowym 27.59, 10. na 100m motylkowym 1:03.15.
Wypch這 Jakub: 12. 50m dowolnym 26.91, 9. na 200m dowolnym 2:11.49, 3. na 50m grzbietowym 30:31, 3. na 200m grzbietowym 2:23.86.
15 lat
Kara Oskar: 16. na 50m dowolnym 31.04, 7. na 50m motylkowym 31.39, 6. na 100m motylkowym 1:20.89, 7. na 100m zmiennym 1:13.10.
Michta Bartosz: 1. na 50m dowolnym 25:14, 1. na 200m dowolnym 1:59.09, 1. na 50m motylkowym 27.21, 1. na 100m motylkowym 1:00.32.
Radkiewicz Kajetan: 2. na 200m dowolnym 2:00.51, 1. na 50m grzbietowym 29.13, 2. na 50m grzbietowym 27.96, 2. na 100m motylkowym 1:03.72.
Sojda Eryk: 9. na 50m dowolnym 26.62, 5. na 50 motylkowym 29.99, 4. na 100m motylkowym 1:08.19, 2. na 100m zmiennym 1:07.72.
14 lat
G鏎niak Gabriela: 7. na 50m grzbietowym 36.74, 5. na 100m klasycznym 1:26.05, 5. na 200m klasycznym 3:02.22, 9. na 100m zmiennym 1:18.94.
Kami雟ka Zuzanna: 3. na 50m dowolnym 28.31, 1. na 100m klasycznym 1:15.84, 1. na 200m klasycznym 2:40.82, 1. na 100m zmiennym 1:09.40.
Kotwica Jakub: 5. na 50m dowolnym 27.44, 4. na 200m dowolnym 2:13.96, 6. na 50m motylkowym 30.40, 3. na 100m motylkowym 1:11.04.
Mazan Miko豉j: 8. na 50m dowolnym 29.49, 2. na 100m klasycznym 1:16.15, 2. na 200m klasycznym 2:44.69, 5. na 100m zmiennym 1:10.62.
Sad這s Zofia: 4. na 50m dowolnym 28.36, 3. na 50m grzbietowym 33.88, 3. na 50m motylkowym 31.12.
Wiek Mi這sz: 9. na 50m dowolnym 29.93, 6. na 200m dowolnym 2:23.20, 9. na 50m motylkowym 36.25.
/kszo.info/

Podziel si ze znajomymi:
Czytany: 586 razy,
ostatnio: 2020-04-08 19:38:56
Skomentuj artyku:
Powr鏒