Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2004-02-19

Nie ma decyzji o przekazaniu sekcji piłkarskiej do Ostrowca

Wczoraj odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia Klubu Sportowego Ceramika Opoczno. Doszło do zmiany zarzšdu. Nowym-starym prezesem został Robert Kowalski, a wiceprezesem Jerzy Żurawski.
Ponadto w skład zarzšdu weszli: Bożena Pec - skarbnik, Zdzisław Nowak, Sławomir Krawiec, Wiesław Kwiatkowski (członkowie zarzšdu).


Na wczorajszym zebraniu pojawiło się 68 z 79 członków stowarzyszenia. Nie została podjęta decycja, o przekazaniu sekcji piłkarskiej do Ostrowca Œwiętokrzyskiego.


Niewykluczone, że powołano zarzšd stowarzyszenia, które... już nie istnieje.


We wrzeœniu niektórzy członkowie ówczesnego zarzšdu podpisali zgodę na przekształcenie stowarzyszenia w sportowš spółkę akcyjnš Stasiak Opoczno.


– Wyjaœniamy kto, co, dlaczego i w jakich okolicznoœciach podpisał we wrzeœniu – powiedział wczoraj prezes Robert Kowalski. – To zabierze kilka dni.


Jeżeli jednak nie będzie można podważyć wrzeœniowych decyzji, to sympatykom futbolu z Opoczna nie pozostanie nic innego, jak prosić Mirosława Stasiaka, żeby zabrał do Ostrowca tylko pierwszš drużynę, bez pozostałych, w tym zespołów młodzieżowych.


Gdyby Stasiak się nie zgodził, to bez przesady będzie można stwierdzić, że futbol w Opocznie, przestał istnieć.


Mamy nadzieję, że działania nowego zarzšdu nie sš pozorowane i wkrótce poznamy, kto podpisywał dokumenty we wrzeœniu.


ródło: Ceramika Live Serwis.
/jareks/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 15352 razy,
ostatnio: 2020-08-10 03:03:35
Skomentuj artykuł:
Powrót