Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2004-02-19

Przegrana z MG MZKS Kozienice

Dzisiaj o godz. 14.30 rozpoczął sie kolejny sparing piłkarzy Stasiaka KSZO Celsa Ostrowiec z 9 drużyną III ligi MG MZKS Kozienice. Goście przyjechali pokazać się z jak najlepszej strony i w sumie się im to udało.
Zaczęło się dosyć pechowo, bo już w 8 minucie Tomka Dymanowskiego pokonał Mikołaj Skórnicki. Pierwszą stuprocentową sytuację dla KSZO zmarnował Grzegorz Podstawek w 23 minucie, gdy piłka po jego strzale z linii pola karnego odbiła się od słupka. Minęło 4 minuty gdy ten sam zawodnik znowu zmarnował idealną sytuację. W 37 minucie po strzale Kacprzaka z rzutu wolnego zawodnicy gospodarzy nie byli w stanie umieścić piłki w bramce bronionej przez Stawiarskiego. Jak wiadomo niewykorzystane sytuacje lubią się mścić. W 41 minucie popularnego "Dymana" pokonał po raz drugi Skórnicki. Na tym emocje w I połowie nie skończyły się, ponieważ tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego Tomasz Dymanowski faulował zawodnika gości i sędzia pokazał na przysłowiowe wapno. Takiej sytuacji nie zmarnował Mariusz Sawa i po jego strzale Goście prowadzili już 3:0.

Obraz w drugiej części gry nie zmienił się. Zawodnicy KSZO nadal nie potrafili pokonać swietnie spisującego się w bramce zawodnika z Kozienic. W 58 minucie po strzale Dariusza Mrózka piłkę z linii bramkowe wybili obrońcy. W 68 minucie po raz kolejny nie zdołał pokonać bramkarza gości Grzegorz Podstawek. Dwie następne sytuacje w 72 i 86 minucie miał Grzegorz Bała, ale także piłka po jego strzałach nie znalazła drogi do bramki. Tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego ostatniej szansy na zdobycie honorowego gola nie wykorzystał Dominik Bednarczyk.

Stasiak KSZO Celsa Ostrowiec - MG MZKS Kozienice 0-3 (0-3

Bramki: Mikołaj Skórnicki 8 i 41 min oraz Mariusz Sawa 42 min z karnego.

Stasiak KSZO Celsa Ostrowiec:
I połowa Dymanowski - Lenart, Janicki, Drąg, Majda, Miklosik, Kacprzak, Preis, Kaczmarek, Sojka, Podstawek;
II połowa Gubiec - Bednarczyk, Czerbniak, Mrózek, Wieprzęć, Sobczyński, Preis, Łatkowski, Maciejewski, Podstawek, Bała.