Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2015-10-22

Świętowaliśmy Dzień Edukacji

Źródło: Urząd Miasta


Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

W Galerii Biura Wystaw Artystycznych w Ostrowcu Św. odbyły się obchody Dnia Edukacji Narodowej, poddczas kórych nauczyciele z gminnych placówek oświatowych otrzymali odznaczenia.

Prezydent Jarosław Górczyński wraz z wiceprezydent Marzeną Dębniak, wiceprzewodniczącym Rady Miasta Stanisławem Choinką oraz przewodniczącym komisji edukacji RM Mariuszem Łatą powitał dyrektorów i nauczycieli ostrowieckich szkół, a także zaproszonych gości: wicewojewodę Pawła Olszaka oraz Świętokrzyską Kurator Oświaty Małgorzatę Muzoł.

- Znając państwa wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie liczę na to, że wspólnie zrobimy wszystko, aby ostrowiecka oświata stała się najlepszą w województwie - przyznał prezydent. Udało nam się stworzyć dobre warunki, aby, jak najlepiej przygotowywać dzieci i młodzież do dorosłego życie, w którym to przejmą od nas stery.

Podczas milej uroczystości nie obyło się także od życzeń od przybyłych gości, a jej zwieńczeniem był najbardziej wyczekiwany moment wręczenia odznaczeń resortowych i nagród.

Wyróżnieni zostali

1. Srebrny krzyż zasługi:Anna Kowalska (ZSP Nr2), Ryszard Góra (ZSiPP Nr3), brązowy krzyż zasługi: Jolanta Chobot (ZSiPP Nr3)

2. Medal złoty za długoletnią służbę:Jadwiga Brociek (PG Nr3), Małgorzata Kucaj (PSP Nr 1), Grażyna Pastuszka (ZSP Nr2), Ewa Pocheć (PSP Nr 7), Mariola Podlach (ZSP Nr2)

3. Medal srebrny za długoletnią służbę:Anna Barańska (ZSiPP Nr 3), Anna Białkowska (PG Nr 3), Małgorzata Comber (ZSP Nr 2), Anna Frankiewicz (PG Nr 2), Grażyna Gadkowska (ZSP Nr 2), Katarzyna Goworek (ZSP Nr 2), Dorota Grabowska (PG Nr 1), Izabela Kaszuba (ZSP Nr 2), Anna Kępczyńska (PG Nr 3), Barbara Kotaś (PG Nr 2), Mariola Krawczyk (PSP Nr 7), Małgorzata Łabuz (PSP Nr 7), Urszula Pastuszka (PSP Nr 7), Justyna Pucułek (PSP Nr 1), Jolanta Religa (PSP Nr 3), Ilona Sejmicka (PSP Nr 9), Piotr Stańczyk (PG Nr 2), Mariusz Stawecki (ZSP Nr 2), Krystyna Suska (ZSP Nr 2)

4. Medal brązowy za długoletnią służbę: Aneta Kruszyńska (PSP Nr 1), Anita Lisowska (PSP Nr 1), Joanna Łukaszewska (PG Nr 3), Jolanta Maj (ZSP Nr 2), Katarzyna Moćko (PSP Nr 7), Paweł Pietrzykowski (PSP Nr 1), Agnieszka Serwin (PG Nr 3)

5. Medal Komisji Edukacji Narodowej : Ewa Błajszczak - Heba (PSP Nr 12), Grażyna Brociek (ZSiPP Nr 3), Dorota Chmura (PG Nr 3), Justyna Cioch (PG Nr 2), Elżbieta Czerwonka(ZSP Nr 1), Barbara Czyż (ZSP Nr 2), Marta Farys (PSP Nr 1), Beata Gajewska (PSP Nr 1), Alicja Glinka (ZSiPP Nr 3), Bożena Karpińska (ZSP Nr 1), Beata Tracz (ZSiPP Nr 3), Mariola Wójcicka (PSP Nr 1), Joanna Zagozdon (ZSiPP Nr 3), Monika Zborowska (PG Nr1), Dariusz Zwoliński (PG Nr2), Magdalena Zych (PSP Nr 1), Lidia Prawdzik (PG Nr1), Renata Nowacka (PG Nr1), Beata Kwiecień (ZSP Nr 1), Maria Maj (PG Nr 3), Adam Nowak (ZSP Nr 2), Elżbieta Powrózek (PG Nr 3), Małgorzata Połetek (ZSP Nr 2), Edyta Rutkowska (ZSiPP Nr 3), Mariola Sajda (PSP Nr 1), Joanna Sałapa (PSP Nr 7), Ewa Stasiak-Korpak (PG Nr 1), Lidia Tokarska (ZSiPP Nr 3)

6. Nagroda Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty: Dorota Grabowska (PG Nr 1),Monika Wiączek (PSP Nr 7)

7. Nagrody Prezydenta Miasta Jarosława Górczyńskiego: Anna Kuligowska (PP Nr7), Salomea Broda (PP Nr21), Wojciech Serwin (ZSiPP Nr3), Anna Stojek (PSP Nr10), Krystyna Jurys (CKU-emeryt), Jolanta Dziedzic (PSP Nr 3), Renata Prucnal (PSP 4), Edyta Wójcicka (PG 3), Danuta Wiśniewska (ZSiPP Nr 3), Bożena Nowak (PP Nr 19), Jolanta Niedziela (ZSP Nr 2),Anna Pronobis (PSP 3), Magdalena Wykrota-Skóra (PSP 10)

/UM/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 8411 razy,
ostatnio: 2020-09-28 14:44:25
Skomentuj artykuł:
Powrót